هدر موبایل
1397/06/07 09:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نانواکناری:

احتمالا لاهه به نفع ایران رای می‌دهد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی برگزاری دادگاه لاهه برای بررسی شکایت ایران از آمریکا درباره‌ برجام را اقدام مثبت وزارت خارجه دانست و گفت: بر اساس استدلال‌های ایران این احتمال وجود دارد که رای لاهه به نفع ما تمام شود.
احتمالا لاهه به نفع ایران رای می‌دهد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی برگزاری دادگاه لاهه برای بررسی شکایت ایران از آمریکا درباره‌ برجام را اقدام مثبت وزارت خارجه دانست و گفت: بر اساس استدلال‌های ایران این احتمال وجود دارد که رای لاهه به نفع ما تمام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201603104711366908.jpg احتمالا,لاهه,به,نفع,ایران,رای,می‌دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ ولی الله نانواکناری  با اشاره به برگزاری دادگاه لاهه برای بررسی شکایت ایران از آمریکا درباره‌ برجام گفت که وظیفه دادگاه لاهه بررسی دعوای کشورها است. این بار ایران از آمریکا به دلیل عدم اجرای توافق برجام و خروج از آن و به دنبال آن خسارت‌های زیاد به کشورمان شکایت کرده است.

وی افزود: وزارت خارجه به درستی این اقدام را انجام داد که امیدواریم با ارائه اسناد و مدارک بتوانیم ادعای خود را ثابت کنیم. این احتمال وجود دارد که دادگاه رای را به نفع ما صادر کند. ما مدعی خسارت شدیم که باید آمریکا آن را پرداخت کند.

به گزارش ایسنا،نانواکناری در پایان گفت: نفس برگزاری این دادگاه به نفع ایران است چون نشان از حقانیت اقدامات ایران دارد و آمریکا خلاف قواعد بین‌المللی از برجام خارج شده و خساراتی را به کشورمان وارد کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet