هدر اصلی
1397/06/08 08:30:38
سرویس سیاسی
جاسمی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با هیات دولت:

تنها راه زنده ماندن برجام تامین منافع ایران است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: برای آنکه برجامی باقی بماند باید طرف های دیگر به خصوص اروپایی‌ها تعهدات مندرج خود در این توافقنامه پایبند بمانند.
تنها راه زنده ماندن برجام تامین منافع ایران است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: برای آنکه برجامی باقی بماند باید طرف های دیگر به خصوص اروپایی‌ها تعهدات مندرج خود در این توافقنامه پایبند بمانند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803100149499880.jpg تنها,راه,زنده,ماندن,برجام,تامین,منافع,ایران,است Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص سخنان رهبر انقلاب در دیدار با اعضای هیات دولت، اظهار داشت: مقام معظم رهبری به درستی در این دیدار برجام را وسیله‌ای برای تحقق اهداف کشور دانستند و لازم است همه در داخل کشور توجه داشته باشیم که حفظ برجام هدف نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مذاکرات برجامی برای کشور هزینه هایی داشت ولی به هرترتیب این موضوع انجام شده و اکنون باید از همان دستاوردهای برجام استفاده ببریم.

وی افزود: رفتار اروپا تاکنون برای حفظ برجام نامناسب بوده و در رفع آثار تحریم‌ها نتوانسته اقدامات لازم را انجام دهد تا جمهوری اسلامی ایران، متضرر نشود.

جاسمی ادامه داد: وعده‌هایی که اروپایی‌ها برای حفظ برجام داده‌اند را باید با جدیت بررسی کنیم و اگر امکان نفع رسانی به ایران را نداشته باشد، باید برجام را کنار بگذاریم و با تکیه بر توان داخلی و ایجاد رابطه دوجانبه و همگام با دیگر کشورهای جهان به دنبال تامین منافع کشور باشیم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه اروپایی‌ها از یک سو قول همکاری می‌دهند از سوی دیگر شرکت‌های آن‌ها در ایران سرمایه گذاری نمی‌کنند که این رفتار متناقض را باید پایان دهند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمانیدگان ولایی مجلس بیان کرد: تنهاه راه زنده ماندن برجام تامین منافع ایران است، برای آنکه برجام باقی بماند باید طرف‌های دیگر به خصوص اروپایی‌ها به تعهدات مندرج خود در این توافقنامه پایبند بمانند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet