شهادت امام حسن عسکری
1397/06/08 18:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
وزارت اطلاعات خبر داد:

کشف 908 قلم اشیای عتیقه کم نظیر در خوزستان

اداره کل اطلاعات استان خوزستان از کشف ۹۰۸ قلم اشیای عتیقه کم نظیر توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در این استان خبر داد.
کشف 908 قلم اشیای عتیقه کم نظیر در خوزستان اداره کل اطلاعات استان خوزستان از کشف 908 قلم اشیای عتیقه کم نظیر توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در این استان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/126113.jpg کشف,908,قلم,اشیای,عتیقه,کم,نظیر,در,خوزستان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از وزارت اطلاعات، سربازان گمنام امام زمان (عج) با چهار ماه رصد اطلاعاتی این مجموعه نفیس را که حاوی 81 نوع اشیای عتیقه از جمله سکه های تاریخی، سرنیزه، درفش، آئینه شمعدان، بازوبند، دستبند، انگشترهای طلا، نقره و آهنی، عطردان های شیشه ای، خنجر، گرز، ظروف و وسایل جنگی بود را کشف و ضبط کردند.

براساس نظر کارشناسان میراث فرهنگی، قدمت اشیای این محموله مربوط به دوره های ساسانی، الیمایی، اسلامی، هخامنشی، هزاره اول پیش از میلاد و قاجاریه است و از نظر فرهنگی، معنوی و تاریخی گنجینه تمام عیار محسوب می شود و غیرقابل ارزشگذاری است.

قاچاقچیان قرار بود این محموله را به یکی از کشورهای اروپایی منتقل کنند که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و در این رابطه تاکنون چند نفر دستگیر شده اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet