خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1388/06/10 17:30:00
سرویس صحن

مشروح سخنان فرهنگی در موافقت با وزیر رفاه پیشنهادی

**محمد حسین فرهنگی نماینده تبریز در موافقت با وزیر پیشنهادی رفاه و تامین اجتماعی به شرح زیر است.

اشاره می‌کنم که در حق همکار عزیز و فاضلمان در مجلس شورای اسلامی جفا نشود در خلال بحث‌ها و مذاکراتی که چه به صورت محاوره و چه به صورت نطق بیان می‌شود ویژگی‌های شخصیتی ایشان قطعا در حد شان وزارتخانه است ایشان از خانواده ایثارگر هستند هم خودشان ایثارگر هستند و هم خانواده ایشان ایثارگرند خود ایشان رزمنده بودند و هر جا احساس نیازی برای انقلاب وجود داشته وارد شدند اینکه فرمودند حضور ایشان در بسیج در زمان جبهه نبوده است بلکه پس از جنگ بوده که یک زمانی همکار برادر عزیزمان جناب آقای دهقان عضو هیات رئیسه بودند و بسیج دانشجویی و نمایندگی مردم کرج در دو دوره به نظر حقیر از کفایت ایشان حکایت می‌کند ما در بین وزرای پیشنهادی سوابقی داریم مثل معاونت وزیر سوالم از همکاران محترم این است که آیا دو دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی به اندازه معاونت چند ماهه یک وزارتخانه، تجربه حساب نمی‌شود در گذشته مواردی داشتیم از کمیسیون غیرمرتبط فردی آمده به عنوان وزیر تعاون و عزیزان همکار به ایشان رای دادند و ایشان هم رفتند و دوباره به عنوان وزیر پیشنهادی مطرح شد.

نکته دیگر در مورد تناسب رشته تحصیلی ایشان است من تعجب کردم از اظهارنظرات شما، بفرمایید چه رشته‌ای با وزارت رفاه و تامین اجتماعی متناسب است آیا مدیریت صنایع متناسب است؟ آیا مدیریت در بخش‌های کشاورزی متناسب است؟ آیا در رشته‌های دیگر علوم انسانی متناسب است؟ آیا پزشک جوان تناسب دارد؟ بله اینها یکسری متناسب هستند و قطعا یکی از محوری‌ترین بحث‌های وزارتخانه‌ای که وظیفه و رسالت اصلی آن وظیفه حمایتی است رشته رواشناسی است که هیچ گونه عدم تناسبی را نمی‌شود پذیرفت.

ایشان در دوره فعلی و گذشته مجلس بارها از وزارت رفاه سوال مطرح کردند و پیگیری کردند که دلالت دارد به اینکه ایشان نه تنها به سایر بخش‌ها و وزارتخانه‌ها و بخش بهداشت و درمان در زمینه‌های مختلف اطلاع و اشراف دارند در زمینه وزارت رفاه هم حرف برای گفتن دارند و هم زمینه برای پیگیری کردن.

کسی که از یک خاستگاه ارزشی و انقلابی برخواسته و دو دوره نمایندگی مردم شهرستان کرج را برعهده گرفته و همکار شما بوده در کمیسیون ارزشمندی در مجلس ایفای وظیفه کرده قطعا اگر زمینه فعالیت و تلاش در حوزه رفاه و تامین اجتماعی را داشته باشد آنجا هم می‌تواند موفق باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet