هدر موبایل
1397/06/10 12:52:03
سرویس اجتماعی
قربانی توضیح داد:

ارائه خدمات VIP درمان به سلبریتی‌ها، از شایعه تا واقعیت/آیا خدمات هتلینگ ویژه در بیمارستان‌ها مغایر با قانون است؟

عضوکمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی گفت: به طور حتم تفاوتی میان خدمات‌ VIP و خدمات عمومی بیمارستان‌ها در روند درمان نیست، بلکه تکنولوژی و تجهیزات اتاق عمل برای همه بیماران به صورت یکسان و برابر است.
ارائه خدمات VIP درمان به سلبریتی‌ها، از شایعه تا واقعیت/آیا خدمات هتلینگ ویژه در بیمارستان‌ها مغایر با قانون است؟ عضوکمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی گفت: به طور حتم تفاوتی میان خدمات‌ VIP و خدمات عمومی بیمارستان‌ها در روند درمان نیست، بلکه تکنولوژی و تجهیزات اتاق عمل برای همه بیماران به صورت یکسان و برابر است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803108584029838.jpg ارائه,خدمات,VIP,درمان,به,سلبریتی‌ها،,از,شایعه,تا,واقعیت/آیا,خدمات,هتلینگ,ویژه,در,بیمارستان‌ها,مغایر,با,قانون,است؟ Icana

محمد حسین قربانی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با ارائه خدمات VIP به برخی افراد خاص یا مشهور در بیمارستان‌ها، گفت: این موضوع باید به صورت کامل برای افکار عمومی روشن شود که تفاوتی میان خدمات  VIP با خدمات عمومی در درمان نیست و برای هیچ شخص خاصی عمل، اتاق عمل و وسایل ویژه وجود ندارد، در نتیجه تفاوت در نوع درمان برای افراد خاص به هیچ عنوان صحت ندارد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه درمجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه تکنولوژی و نوع وسایل در اتاق عمل برای همه بیماران به صورت یکسان و برابر است، افزود: ممکن است، بحث VIP وجود هتلینگ در بیمارستان‌ها باشد، استفاده از این امکانات برای زمان بستری بیماران در بیمارستان است، برخی از خانواده‌ها ترجیح می‌دهند بیمارشان در اتاق مجزا و با امکانات بیشتری و در کنار خانواده و همراهانش باشد، همه افراد جامعه می‌توانند با پرداخت هزینه بیشتر از این امکانات استفاده کنند و محدود به افراد خاص و مشهور نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: اگر VIP در حوزه سلامت باشد، بحث هتلینگ است و مربوط به روش درمان و تجهیزات و نوع عمل انجام شده نیست، پزشکان ما سوگند یاد کردند که همه بیماران را با یک چشم و به صورت مساوی ببینند بدون شک رویه درمان برای همه افراد جامعه در یک سطح است و آن چیزی که در بیمارستان خصوصی مورد توجه قرار دارد، بستری بعد از عمل جراحی است، که آن نیز تنها با خواست خانواده بیمار و با پرداخت هزینه بیشتر ممکن است.

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی، در پایان خاطر نشان کرد: بستری در اتاق مشخص با امکانات رفاهی در کنار همراهان و دور از بیماران دیگر بیمارستان در همه جای دنیا وجود دارد و در کشور ما نیز به همین صورت است و هیچ ایراد قانونی ندارد، لازم به ذکر است که دریافت این امکانات هیچ گونه دخالتی در روند درمان بیمار وجود ندارد و از طرفی  تعرفه و سقف مشخصی نیز برای آن تعریف شده است. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet