هدر موبایل
1397/06/10 12:20:23
سرویس دیگر رسانه‌ها_

انتقادات تند هادی طباطبایی از باشگاه استقلال: "تیام و جپاروف" زمان فتحى جدا شدند

پیشکسوت باشگاه استقلال در برنامه تلویزیونی بیان داشت: بعد از باخت به السد جوى به راه انداختند که ۳۵۰ هزار دلار از تیام گرفتیم، سوال این است که این پول را چطوری گرفتید؟ نقدی؟ بحث دیگر این است که این پول براى استقلال ستاره سوم مى شود که مثل قهرمان درباره اش حرف میزنید؟
انتقادات تند هادی طباطبایی از باشگاه استقلال: "تیام و جپاروف" زمان فتحى جدا شدند پیشکسوت باشگاه استقلال در برنامه تلویزیونی بیان داشت: بعد از باخت به السد جوى به راه انداختند که 350 هزار دلار از تیام گرفتیم، سوال این است که این پول را چطوری گرفتید؟ نقدی؟ بحث دیگر این است که این پول براى استقلال ستاره سوم مى شود که مثل قهرمان درباره اش حرف میزنید؟ https://cdn.icana.ir/d/019/201809104176362605.jpg انتقادات,تند,هادی,طباطبایی,از,باشگاه,استقلال:,"تیام,و,جپاروف",زمان,فتحى,جدا,شدند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به  نقل از پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : هادی طباطبایی در برنامه ورزشگاه در شبکه ٥ گفت: من فتحی را مدیر باشگاه نمى دانم، او نماینده وزارت ورزش است.
 بعد از باخت به السد جوى به راه انداختند که 350 هزار دلار از تیام گرفتیم، سوال این است که این پول را چطوری گرفتید؟ نقدی؟ بحث دیگر این است که این پول براى  استقلال ستاره سوم مى شود که مثل قهرمان درباره اش حرف میزنید؟
 
وقتی فتحی مدیر باشگاه شد گفت من پول اضافه به تیام و جباروف نمى دهم ، این یک سیگنال بود که آنها باید بروند. تیام و جباروف زمان فتحی از تیم رفتند.
 
 فتحى تیام و جباروف را رد کرد و به جاى آنها ، سه بازیکن بی‌کیفیت خارجی آورد.
 
به فتحی چه ربطی دارد که تیم کمک مربی مى خواهد یا نه؟ این تصمیم را باید مربی بگیرد.
 
 فتحی یک بازی برای رای سوپرجام شروع کرده و امیدوارم بتواند از پسش بربیاید، نه اینکه فقط ادای قهرمانها را دربیاورد.
 
واکنش جواد قراب به مصاحبه هادى طباطبایى:  هیچ‌کسی جای پورحیدری و حجازی را پر نمی‌کند
 
عضو هیات مدیره استقلال در واکنش به اظهارات تلویزیونی هادی طباطبایی علیه امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال:من صحبت‌های طباطبایی را خواندم. من برای همه پیشکسوتان، احترام زیادی قائلم. با این‌حال من فکر می‌کنم در حق آقای فتحی بی‌انصافی شده است.
 
چطور می‌توان عملکرد یک مدیر را در ۴۰ رو این‌طور قضاوت کرد؟ در ضمن جایی شنیدم که او گفته من جای مرحوم حجازی و پورحیدری را پر می‌کنم. باید در این‌باره بگویم که هیچ‌کسی جای این دو نفر را نه می‌تواند بگیرد و نه می‌تواند جای خالی آن‌ها را پر کند.
 
کسی مثل طباطبایی با تمام احترامی که برایش قائلم، می‌گوید دیگر شانسی برای استقلال در این رقابت‌های آسیایی باقی نمانده است. این مساله موجب تضعیف روحیه بازیکنان می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet