روز مجلس
1397/06/11 20:45:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
صادقی:

ما «بین محذورین» هستیم

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: فراکسیون امید و اصلاحات بین محذورین است محذور پیگیری مشکلات مردم و نگران تضعیف دولت هستیم.
ما «بین محذورین» هستیم نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: فراکسیون امید و اصلاحات بین محذورین است محذور پیگیری مشکلات مردم و نگران تضعیف دولت هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201711106275708292.jpg ما,«بین,محذورین»,هستیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، «محمود صادقی» افزود: در وضعیت خیلی سختی قرار داریم هم باید مراقب باشیم شیطنت نکنند و هم نمی توانیم نسبت به مطالبات مردم بی توجه باشیم. 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، افزود: علی رغم اینکه نگران استیضاح پشت سرهم نمایندگان هستم اما عملکردها قابل توجیه نیست، خود من (حتی) استیضاح آقای شریعتمداری (وزیر صنعت) را امضا کردم. ما داریم سرمایه اجتماعی اصلاح طلبی را هزینه این دولت می کنیم چون رئیس جمهوری به مطالبات و دیدگاه های ما اصلا توجهی ندارد. 

صادقی در خصوص پاسخ رئیس جمهوری به سوال های نمایندگان مجلس گفت: حضور عالی ترین مقام اجرایی برای پاسخگویی به نمایندگان مردم حرکتی رو به جلو و نمادی از دموکراسی در جمهوری اسلامی است. ما تجربه حضور رئیس جمهوری قبلی و پاسخ های همراه با کنایه و طنز وی را داریم، ولی حسن روحانی به مجلس آمد، مقابل نمایندگان ایستاد و پاسخ داد این خیلی ارزشمند است.

نماینده مردم تهران افزود: روحانی به عنوان یک سیاستمدار، اطلاعات و ملاحظاتش از ما بیشتر است و با راهبرد کاهش تنش و ایجاد فضای مسالمت آمیز به مجلس آمد. ارزیابی من این است رئیس جمهوری می توانست با این راهبرد از عملکرد دولت دفاع کند.

صادقی با بیان اینکه سخنان رئیس جمهوری در جمع نمایندگان محافظه کارانه، ضعیف و امید بخش نبود، افزود: روحانی می توانست تصویری کلان از مسائل ارائه دهد و سهم دولت را در شکل گیری مشکلات بپذیرید و سپس برنامه ای برای برون رفت از این وضعیت ارائه دهد که این کار را نکرد. 

به گزارش ایرنا، وی ادامه داد: آقای روحانی با کنار گذاشتن دفترچه ای که وزرا آماده کرده بودند سعی کرد با بیان خطابی با نمایندگان صحبت کند. این در حالی است برخی نمایندگان که در گذشته در مجلس آتش به پا می کردند، هدایت شده، در آرامش و متانت مسائل را بیان کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet