هدر موبایل
1397/06/11 19:43:37
سرویس اقتصادی
سعیدی مبارکه نشست کمیسیون اقتصادی را تشریح کرد:

رد کلیات طرح یک فوریتی راه اندازی و استفاده از پیام رسان های مالی

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از رد کلیات طرح یک فوریتی راه اندازی و استفاده از پیام رسان های مالی و انعقاد پیمانهای پولی دو و چندجانبه در تجارت خارجی در جلسه کمیسیون متبوعش خبر داد .
رد کلیات طرح یک فوریتی راه اندازی و استفاده از پیام رسان های مالی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از رد کلیات طرح یک فوریتی راه اندازی و استفاده از پیام رسان های مالی و انعقاد پیمانهای پولی دو و چندجانبه در تجارت خارجی در جلسه کمیسیون متبوعش خبر داد . https://cdn.icana.ir/d/019/42936.jpg رد,کلیات,طرح,یک,فوریتی,راه,اندازی,و,استفاده,از,پیام,رسان,های,مالی Icana

زهرا سعیدی مبارکه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص جلسه عصر امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست کمیسیون اقتصادی طرح یک فوریتی راه اندازی و استفاده از پیام رسان های مالی و انعقاد پیمانهای پولی دو و چندجانبه در تجارت خارجی در دستور کار کمیسیون قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور مسئولان بانک مرکزی و وزارت اقتصاد، دیوان محاسبات و مرکز پژوهش های مجلس در نشست کمیسیون افزود:بعد از بررسی طرح یک فوریتی راه اندازی و استفاده از پیام رسان های مالی و انعقاد پیمانهای پولی در تجارت خارجی،کلیات این طرح از سوی اعضای کمیسیون اقتصادی رد شد.

برگزاری انتخابات اعضای کمیسیون اقتصادی برای عضویت در هیأت مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار 

سعیدی مبارکه افزود:انتخابات اعضای کمیسیون اقتصادی برای عضویت در هیأت مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار براساس قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور انجام شد و بر این اساس سید تقی کبیری و علی اکبر کریمی به عنوان کاندیداها از سوی کمیسیون اقتصادی به صحن علنی مجلس برای انتخاب شدن عضو مجلس در هیأت مقررات زدایی معرف شدند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:انتخاب اعضای هیأت تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری هلدینگ پتروشـیمی باختر به بخش خصــوصــی به جلسه بعدی کمیسیون اقتصادی موکول شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet