هدر موبایل
1397/06/13 13:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کمالی:

نمایندگان احزاب در پارلمان اصلاحات حضور خواهند داشت

رئیس خانه احزاب با توجه به تشکیل پارلمان اصلاحات گفت: ساز و کاری تنظیم شده که احزاب مختلف و یا نمایندگانشان در این نهاد حضور داشته باشند.
نمایندگان احزاب در پارلمان اصلاحات حضور خواهند داشت رئیس خانه احزاب با توجه به تشکیل پارلمان اصلاحات گفت: ساز و کاری تنظیم شده که احزاب مختلف و یا نمایندگانشان در این نهاد حضور داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201711108664899564.jpg نمایندگان,احزاب,در,پارلمان,اصلاحات,حضور,خواهند,داشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛ حسین کمالی دبیرکل حزب اسلامی کار درباره زمان تشکیل پارلمان اصلاحات بیان کرد: در جلسه گذشته کمیته سیاسی شورای هماهنگی طرح پارلمان اصلاحات مورد برسی قرار گرفت.

رئیس خانه احزاب ادامه داد: در این جلسه 9 ماده از طرح پارلمان اصلاحات به تصویب رسید که مواد باقی مانده در جلسه یکشنبه هفته آینده برای تصویب نهایی طرح مورد برسی قرار می گیرد.

وی درباره حضور احزاب اصلاح طلب در پارلمان گفت: سازوکاری تنظیم شده که احزاب مختلف و یا نمایندگانشان در این نهاد حضور داشته باشند.

گفتنی است؛برخی احزاب اصلاح طلب مانند حزب اسلامی کار، اراده ملت ، مردم سالاری و نیروهای خط امام نسبت شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان انتقاد دارند که حکیمی پور دبیرکل حزب ارداه ملت علت این نقد را رفتار استبدادی شورا می داند، اما برخی اصلاح طلبان کماکان  موافق این نهاد هستند./

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet