هدر موبایل
1397/06/13 23:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پورابراهیمی در جمع اساتید بسیجی دانشگاه‌ها:

مشکلات اقتصادی کشور باید با نگاه تخصصی حل شود

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: مشکلات اقتصادی کشور باید با نگاه تخصصی حل شود.
مشکلات اقتصادی کشور باید با نگاه تخصصی حل شود رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: مشکلات اقتصادی کشور باید با نگاه تخصصی حل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100616630029.jpg مشکلات,اقتصادی,کشور,باید,با,نگاه,تخصصی,حل,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پنل اقتصادی هجدهمین اجلاس سالیانه بسیج اساتید کشور با اشاره به عوامل مؤثر در پیدایش وضعیت کنونی اقتصاد در کشور و همچنین ذکر مصادیقی از تصمیمات نادرست اقتصادی دولت گفت: برنامه های اقتصادی دولت، کشور را با مشکلات زیادی مواجه کرده است که به نظر می رسد دولت محترم باید در آنها تجدیدنظر کند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت باید کمبود منابع خود را با برخی برنامه های دقیق جبران کند. به عنوان مثال اعلام تک نرخی شدن نرخ ارز توسط دولت تصمیم غیرکارشناسانه ای بود که نظر مجلس را نیز اخذ نکرده بودند.

پورابراهیمی در ادامه با اشاره به مذاکرات مفصل مجلس با دولت برای ایجاد سیاست های همسو و‌ کارشناسی شده گفت: باید عرضه و تقاضا مدیریت شود تا ایجاد توازن در عرضه و تقاضا موجب ایجاد ثبات در بازار شود.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم گفت: مشکلات اقتصادی کشور باید با نگاه تخصصی حل شود.

به گزارش فارس، هجدهمین اجلاس سراسری بسیج اساتید کشور با عنوان «بسیج اساتید و آغاز دوره تمدنی انقلاب اسلامی» از روز سه شنبه به مدت دو روز در تهران برگزار می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet