هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
داداشی در تذکر شفاهی:

18 روستای آستارا با وجود 40 سال از گذشت انقلاب هنوز راه روستایی ندارند

سرویس صحن
نماینده مردم آستارا در مجلس خطاب به وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: متأسفانه با وجود 40 سال از گذشت انقلاب اسلامی 18 روستای آستارا هنوز راه روستایی ندارند.
چهارشنبه 14 شهریور 1397 ساعت 15:01
18 روستای آستارا با وجود 40 سال از گذشت انقلاب هنوز راه روستایی ندارند نماینده مردم آستارا در مجلس خطاب به وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: متأسفانه با وجود 40 سال از گذشت انقلاب اسلامی 18 روستای آستارا هنوز راه روستایی ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201704105711653197.jpg 18,روستای,آستارا,با,وجود,40,سال,از,گذشت,انقلاب,هنوز,راه,روستایی,ندارند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ولی داداشی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 14 شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با اشاره به در پیش بودن فصل سیل در دریای خزر عنوان کرد: ضرورت دارد در این زمینه مدیران مسئول همکاری لازم را برای بهره‌برداری و سهولت در انجام کار صیادان را پیش بینی کنند.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین یکی از نکات مهم در حوزه انتخابیه بنده به پایان رسیدن عملیات عمرانی راه مواصلاتی تالش – آستارا است که متأسفانه چندین سال است این پروژه به اتمام نرسیده است؛ از وزارت راه و شهرسازی انتظار داریم این مشکل مردم روستای خطبه‌سرا و گردشگران را هر چه سریعتر حل کند.

وی ادامه داد: با وجود گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی 18 روستای آستارا از داشتن راه روستایی مناسب نیز محروم هستند و این مهم باید مورد توجه وزارت راه قرار گیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم اخذ مالیات بر ارزش افزوده توسط وزارت راه و شهرسازی را نیز اقدامی خلاف قانون در مرزهای کشور برشمرد و تصریح کرد: ضرورت دارد وزارت اقتصاد در این رابطه به قانون تمکین کند.

وی وجود تمرکزدر ثبت سفارش کالا در وزارت صنعت، معدن و تجارت را نیز موجب بروز فساد در این وزارتخانه دانست و یادآور شد: ضرورت دارد که وزارت صنعت از این حالت تمرکزگرایانه خارج شود.

داداشی تصریح کرد: متأسفانه برخی از نمایندگان در مجلس و سیاسیون تبدیل به اپوزیسیون در کشور شده‌اند و انتقاداتی می‌کنند که حاکمیت کشور را زیر سوال می برد. در این زمینه ضرورت دارد که هیئت رئیسه مجلس به آنها تذکر دهد چرا که بسیاری از این افراد خود در گذشته وزیر، معاون وزیر، فرماندار یا استاندار بودند و امروز بسیاری از تصمیمات و اشتباهات آنها کشور را به این روز انداخته است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000