ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1388/06/16 08:03:00
سرویس کمیسیون ها
با نظر کمیسیون شوراها و سیاست داخلی

کمیسیون ویژه ای برای بررسی ادعای مصدومان شیمیایی تشکیل می شود

**با تصویب کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی ، کمیسیون ویژه ای با مسئولیت بنیاد شهید و امور ایثارگران برای بررسی ادعای مصدومان شیمیایی که فاقد مدارک بالینی در زمان بمباران هستند، تشکیل می شود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، ولی اسماعیلی با اشاره به جلسه روزیکشنبه کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراها اظهارداشت: دراین نشست ،طرح شناسایی مصدومین شیمیایی درمناطق بمباران شده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: با اصلاحات صورت گرفته و بر اساس ماده واحده این طرح ،کمیسیون ویژه ای با مسئولیت بنیاد شهید و امور ایثارگران برای بررسی ادعای مصدومان شیمیایی که فاقد مدارک بالینی در زمان بمباران هستند تشکیل می شود.

عضو کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراها یادآور شد: در صورتی که یکی از ارگان‌های نظامی یا پزشکان متخصص شیمیایی، حضور فرد مورد نظر در مناطق بمباران شده را تایید کنند ، این کمیسیون موظف به بررسی شرایط این افراد خواهد شد .

نماینده گرمی گفت: همچنین قرار بود در ادامه جلسه لایحه اصلاح ماده 100 قانون شهرداری مورد بحث و بررسی قرار گیرد که علیرغم حضور رئیس شورای اسلامی شهر تهران ، این بحث به دلیل کمبود وقت به جلسات آتی موکول شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet