ایام محرم 1398
1397/06/19 21:42:00
سرویس استان ها
زارعی:

جمعیت شهرستان بویراحمد ۳۰۰ هزار نفر است/ ضرورت توسعه زیرساختی

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۳۰۰ هزار نفر از جمعیت استان در شهرستان بویراحمد ساکن است.
جمعیت شهرستان بویراحمد ۳۰۰ هزار نفر است/ ضرورت توسعه زیرساختی نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۳۰۰ هزار نفر از جمعیت استان در شهرستان بویراحمد ساکن است. https://cdn.icana.ir/d/019/44047.jpg جمعیت,شهرستان,بویراحمد,۳۰۰,هزار,نفر,است/,ضرورت,توسعه,زیرساختی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلام محمد زارعی در نشست شورای آموزش و پرورش استان، افزود: با توجه به افزایش جمعیت، ایجاد و رشد زیرساخت ها در شهرستان بویراحمد ضروری است.

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به روند افزایش جمعیت شهر یاسوج و ضرورت بهبود خدماتی و زیرساختی، تصریح کرد: در شهر یاسوج ماهیانه و به شکل میانگین درخواست ۷۰۰ انشعاب برق وجود دارد.

زارعی با بیان اینکه ۴۵ درصد جمعیت استان شهری و ۵۵ درصد آن روستایی است، عنوان داشت: توجه مناسب به توسعه زیرساختی و خدماتی در روستاها مورد تاکید است.

زارعی به وضعیت مدارس استان اشاره کرد و گفت: مهرماه سال جاری ۱۶۵ کلاس درس در استان افتتاح و تحویل داده می شود که نقش این موارد در رشد آموزشی و زیرساختی این بخش مناسب است.

به گزارش مهر، وی افزود: ‌امید است با توسعه بیش از پیش زیرساخت های آموزشی، مشکلات فیزیکی مدارس به حداقل برسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet