خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1388/06/16 14:04:00
سرویس صحن
الزام پاسخگویی وزراء در مجلس_2

کمیته مشترک مجلس و دولت جهت همفکری برای حل مشکلات تشکیل شود

**"فرهاد دلقپوش" عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با خبرنگار خانه ملت گفت :‌ مجلس و دولت بایدکمیته ای مشترک جهت همفکری برای حل مشکلات عمومی کشور تشکیل دهند .

عضو کمیسیون ‌اقتصادی مجلس افزود :‌با توجه به اینکه مجلس دو وظیفه قانونگذاری و نظارت را بر عهده دارد لازمه اش این است که بخش اجرائی کشور در ارتباط مستمر با بخش قانونگذاری کشور باشد .

وی ارتباط دولت و مجلس را به اشکال مختلف امکانپذیر دانست و گفت :‌ وزرا با حضور در کمیسیونهای تخصصی مجلس به همراه اعضای کمیسیونها موانع اجرائی فراررو را آسیب شناسی نمایند .
دلقپوش گفت :‌ اگر همه اعتقاد به خدمت به نظام جمهوری اسلامی داشته باشند باید با دیگر  قوا تعامل برقرار کنند  .

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت :‌وزرا ، روسای سازما نها و دستگاهها باید ارتباط مستمر و همفکری و تعامل سازنده را به صورت عملی و نه به صورت شعاری داشته باشند .

وی با اشاره به قول رئیس جمهور مبنی بر اینکه با حضور وزرا و نمایندگان مجلس حداقل ماهی یکبار جلسه خواهیم داشت گفت :‌ این اقدام قدم اساسی برای خدمت بیشتر به مردم است و برای اجرائی شدن ان باید برنامه ریزی انجام گیرد .

دلقپوش گفت :‌ این جلسات باید با زمانبندی مشخص وموضوع بندی کاملا مدون که بر اساس نیازمندیها در مقاطع مختلف می باشد برنامه ریزی شود .

وی افزود : مجلس قوه فکریه است دولت باید با این مغز متفکر قانونگذاری همفکری کند

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet