هدر موبایل
1397/06/25 09:30:00
سرویس اقتصادی
عزیزی مطرح کرد:

نمره مردودی وزارت صمت در کنترل بازار/سیستم‌های نظارتی و مسئولان به بازار لوازم یدکی اشراف ندارند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: کارکرد وزارت صنعت در کنترل بازار قابل قبول نیست و از بیست، نمره دو را دریافت می‌کنند.
نمره مردودی وزارت صمت در کنترل بازار/سیستم‌های نظارتی و مسئولان به بازار لوازم یدکی اشراف ندارند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: کارکرد وزارت صنعت در کنترل بازار قابل قبول نیست و از بیست، نمره دو را دریافت می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201702104953921581.jpg نمره,مردودی,وزارت,صمت,در,کنترل,بازار/سیستم‌های,نظارتی,و,مسئولان,به,بازار,لوازم,یدکی,اشراف,ندارند Icana

محمد عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص افزایش چندین برابری قیمت لوازم یدکی خودرو و لاستیک در بازار، اظهار داشت: متاسفانه برخی از شرکت‌ها با وجود اینکه ارز دولتی 4 هزار و 200تومانی دریافت و کالاهایی را وارد کرده‌اند به واسطه عدم نظارت و عدم اشراف به بازار مسئولان مربوطه اجناس خود را با قیمت‌های بالاتری به فروش رسانده‌اند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم  با توجه به افزایش قیمت لوازم یدکی و لاستیک تحت فشار قرار دارند، گفت: بالا بودن قیمت‌ها به نبود نظام نظارت بر سیستم بازار بر می‌گردد، میزان زیادی از ارز و منابع مملکت را هزینه کرده‌ایم اما هیچگونه آثاری در رشد مثبت زندگی مردم مشاهده نکرده‌ایم و مقام معظم رهبری نیز در این زمینه تذکراتی را داده‌اند.

نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با افزایش قیمت‌ها بدون حساب مواجه شده‌ایم، ادامه داد: این موضوع باید رسیدگی شود و به دلیل عدم نظارت‌ها بحث استیضاح وزیر صنعت مطرح شده و یکی از دلایل آن عدم کنترل بازار است، امیدواریم وزارت صنایع در خصوص کنترل بازار حرفی برای گفتن داشته باشند و از خود دفاع کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه شرایط بازار عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت را در زمینه کنترل بازار نشان می‌دهد، خاطرنشان کرد: کارکرد وزارت صنعت در کنترل بازار قابل قبول نیست و از بیست، نمره دو را دریافت می‌کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet