هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
داداشی تأکید کرد:

لزوم برخورد قاطع با قاچاق سازمان یافته مفسدان اقتصادی

سرویس استان ها
نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی خواستاربرخورد دستگاه ها امنیتی با قاچاق سازمان یافته توسط مفسدان و مخلان امنیت اقتصادی جامعه شد.
یکشنبه 25 شهریور 1397 ساعت 00:02
لزوم برخورد قاطع با قاچاق سازمان یافته مفسدان اقتصادی نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی خواستاربرخورد دستگاه ها امنیتی با قاچاق سازمان یافته توسط مفسدان و مخلان امنیت اقتصادی جامعه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201805101645961234.jpg لزوم,برخورد,قاطع,با,قاچاق,سازمان,یافته,مفسدان,اقتصادی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ولی داداشی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان آستارا با تاکید بر اینکه با قاچاق کالا در سراسر کشور باید برخورد جدی و سریع شود، اظهارکرد: قاچاق های سازمان یافته بسیار بزرگ توسط مفسدان اقتصادی با تریلی های حمل بار در سطح کشور انجام شده و این در حالی است که در برخی موارد به قاچاق های بسیار کوچک توجه بیشتری می شود.

نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به بازار و وضعیت اقتصادی موجود در شهرستان آستارا، گفت: بازار یکی از مولفه های مهم آستارا است و مردم این شهرستان از طریق بازار و حضور گردشگران امرار معاش می کنند.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه آستارا از حساسیت های خاصی برخوردار است، افزود: نیروی انتظامی در مواقع سخت و بحرانی همواره حامی مردم بوده و خواهد بود.

داداشی با تاکید بر اینکه آستارا به عنوان یک شهرستان مرزی و توریستی مشمول قانون قاچاق کالا نیست، اظهار کرد: متاسفانه در تصویب قانون قاچاق کالا در مجلس هشتم شهرهای مرزی دیده نشده اند.

به گزارش مهر، وی ادامه داد: در شهرستان های آستارا اشتغال، صنعت و کشاورزی وجود ندارد و ضروری است که از آنها حمایت هایی خاص و لازم شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000