هدر موبایل
1397/06/25 12:56:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_

شکایت عضو هیات رییسه فراکسیون ایثارگران مجلس درباره درصد جانبازی رییس فدراسیون فوتبال به کمیسیون اصل 90

عضو هیات رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس با اشاره به اظهارات اخیر رئیس فدراسیون فوتبال درباره درصد جانبازی‌اش گفت که در این باره به کمیسیون اصل ۹۰ شکایت خواهد کرد.
شکایت عضو هیات رییسه فراکسیون ایثارگران مجلس درباره درصد جانبازی رییس فدراسیون فوتبال به کمیسیون اصل 90 عضو هیات رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس با اشاره به اظهارات اخیر رئیس فدراسیون فوتبال درباره درصد جانبازی‌اش گفت که در این باره به کمیسیون اصل ۹۰ شکایت خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711109099816718.jpg شکایت,عضو,هیات,رییسه,فراکسیون,ایثارگران,مجلس,درباره,درصد,جانبازی,رییس,فدراسیون,فوتبال,به,کمیسیون,اصل,90 Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  عضو هیات رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس با اشاره به اظهارات اخیر رئیس فدراسیون فوتبال درباره درصد جانبازی‌اش گفت که در این باره به کمیسیون اصل ۹۰ شکایت خواهد کرد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به ادعاهایی مبنی بر تلاش برخی جانبازان بازنشسته برای افزایش درصد جانبازی جهت مستثنی شدن از قانون منع به کارگیری بازنشستگان اظهار کرد: قطعا تمام کسانی که درصد جانبازی‌شان بعد از تایید این قانون افزایش پیدا کند شبهه برانگیز است و در خوشبینانه ترین حالت رانت ویژه‌ای است که بنیاد شهید به آنها داده است.

وی اضافه کرد: فرایند بررسی و تعیین درصد جانبازی در بنیاد شهید زیر دو سال انجام نمی‌شود و اگر کسی در این مدت کوتاه این فرایند را طی کند قطعا جای سوال دارد.

نماینده مردم رشت در مجلس درباره اظهارات اخیر رئیس فدراسیون فوتبال هم گفت: من درمورد افزایش درصد احتمالی جانبازی آقای تاج به کمیسیون اصل ۹۰ شکایت خواهم کرد و در مابقی موارد هم مجلس قطعا از جایگاه نظارتی خود این مساله را رصد می‌کند.

به گزارش ایسنا جعفرزاده یادآور شد: من از بنیاد شهید تقاضا دارم برای رعایت عدالت، حقانیت ایثارگران و جلوگیری از بی عدالتی به شکلی اقدام کند که کسی از این فرصت سوءاستفاده نکند و بخواهد قانون را دور بزند؛ اگر هم در بین مسئولین کسانی هستند که از کارافتادگی یا جراحتی به خاطر حضور در جبهه داشتند و تاکنون برای معامله با خدا آن را مطرح نکردند حیف است که حالا هم اقدام به این کار کنند.

وی در پایان گفت: کسانی که جانبازی بالای ۵۰ درصد دارند در بنیاد شهید پرونده دارند و وضعیت آنها مشخص است و کد ایثارگری‌شان هم ثبت شده است، اما اگر تغییری اتفاق افتد حتما باید تغییرات ارائه شود چراکه اگر خدایی نکرده کسانی با این روش بخواهند اقدام به دور زدن قانون بکنند فلسفه مستثنی شدن جانبازات بالای ۵۰ درصد در این قانون از بین خواهد رفت.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet