خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/06/25 14:37:07
سرویس اقتصادی
رئیس کمیته حمل و نقل مجلس:

بلیط دو میلیونی برای پروازهای عراق قابل قبول نیست

کاظم‌زاده رئیس کمیته حمل و نقل مجلس گفت: قیمت بلیط پروازهای عتبات عالیات در ایام اربعین قطعا در نشست هفته آینده کمیسیون عمران مجلس مورد بررسی قرار می گیرد.
بلیط دو میلیونی برای پروازهای عراق قابل قبول نیست کاظم‌زاده رئیس کمیته حمل و نقل مجلس گفت: قیمت بلیط پروازهای عتبات عالیات در ایام اربعین قطعا در نشست هفته آینده کمیسیون عمران مجلس مورد بررسی قرار می گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/53174.jpg بلیط,دو,میلیونی,برای,پروازهای,عراق,قابل,قبول,نیست Icana

شادمهر کاظم زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اعلام قیمت بلیط پروازهای عتبات عالیات در ایام اربعین از سوی سازمان هواپیمایی کشوری، گفت: به طور حتم این میزان افزایش نرخ بلیط سفر هوایی به عراق برای ایام اربعین به هیچ وجه قابل قبول نیست.

شادمهر کاظم زاده در مناظره خانه ملت با عنوان حمل و نقل ریلی و مزیت های آن

زمان تعزیرات باید به مسئله افزایش قیمت بلیط پروازهای عتبات عالیات ورود کند

نماینده مردم دهلران، آبدانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زمان تعزیرات باید به مسئله افزایش قیمت بلیط پروازهای عتبات عالیات ورود کند، ادامه داد: در شرایط کنونی نرخ بلیط پرواز از ایران به کشورهای دورتر از عراق، بسیار پایین تر از قیمت بلیط پروازهای عتبات عالیات است.

وی ادامه داد: عراق یکی از کشورهای همسایه و نزدیک به ایران است و با توجه به ایام اربعین حسینی، باید توجه ویژه ای به زائران شود، نه اینکه با افزایش بسیار بالای نرخ بلیط هواپیما، این مسیر را دشوار کرد.

ورود کمیسیون عمران به پرونده قیمت بلیط پروازهای عتبات عالیات در ایام اربعین

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اعلام اینکه قیمت بلیط پروازهای عتبات عالیات در ایام اربعین قطعا در نشست هفته آینده کمیسیون عمران مجلس مورد بررسی قرار می گیرد، افزود: قطعا نمی توان به بهانه افزایش تقاضا، قیمت بلیط را بسیار چشمگیر افزایش داد، بنا بر این نرخ باید متناسب بالا برود.

لازم به ذکر است که سازمان هواپیمایی کشوری، قیمت بلیط پروازهای نجف و بغداد در ایام اربعین را از ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تعیین کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet