آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بروجردی:

ضرورت حضور ظریف در جلسه شورای امنیت/ روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل باید نطق غرّایی علیه آمریکا داشته باشد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه ظریف باید در جلسه شورای امنیت حضور پیدا کند، گفت: روحانی هم در مجمع عمومی سازمان ملل باید نطق غرّایی علیه آمریکا داشته باشد.
چهارشنبه 28 شهریور 1397 ساعت 09:18
ضرورت حضور ظریف در جلسه شورای امنیت/ روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل باید نطق غرّایی علیه آمریکا داشته باشد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه ظریف باید در جلسه شورای امنیت حضور پیدا کند، گفت: روحانی هم در مجمع عمومی سازمان ملل باید نطق غرّایی علیه آمریکا داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201804104544123767.jpg ضرورت,حضور,ظریف,در,جلسه,شورای,امنیت/,روحانی,در,مجمع,عمومی,سازمان,ملل,باید,نطق,غرّایی,علیه,آمریکا,داشته,باشد Icana

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص جلسه آتی شورای امنیت با ریسات دوره‌ای آمریکا و ضرورت حضور رئیس‌جمهور در جلسه مجمع عمومی سازمان ملل متحد، گفت: سازمان ملل متحد تریبون جهانی است و رئیس‌جمهور ایران در طول سال‌های گذشته حضور پرنگی در این مجمع و تاثیرگذارترین سخنرانی‌ها را داشته است.

 لزوم حضور رئیس‌جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل  دفاع از منافع ملی

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با این حال حضور آقای روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد و دفاع از منافع ملی جمهوری اسلامی ایران ضروری است.

وی افزود: رئیس‌جمهور ایران باید آمریکا را در سازمان ملل پای میز محاکمه بکشاند و با توجه به خروج از برجام، نقض قوانین بین‌المللی، ایجاد هرج و مرج جهانی در عرصه امنیت و اقتصاد و نقش آمریکا در کشتار مردم فلسطین و یمن و غیره نطق غرا علیه آمریکا داشته باشد.

وزرای خارجه عموما در جلسات شورای امنیت حضور پیدا می‌‌کنند

بروجردی همچنین حضور نماینده از ایران در جلسه شورای امنیت را ضروری دانست و گفت: شرکت در این جلسه هم مهم است اما معمولا وزیر امور خارجه در شورای امنیت حضور پیدا می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: افراد حاضر در شورای امنیت در سطح روسای کشورها نیستند و در این اجلاس سفرای کشورها در سازمان ملل حضور پیدا می‌کنند بنابراین سفیر ما باید حضور و به جهت اینکه موضوع جلسه ایران است، وزیر امور خارجه هم حاضر شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر