هدر موبایل
1397/06/27 04:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پورابراهیمی:

بخش قابل توجهی از مشکلات اقتصادی داخلی است

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: بخشی از مشکلات اقتصادی ما داخلی است و ارتباطی هم به آمریکا و اسرائیل ندارد و مدیریت صحیح در داخل بخشی از مشکلات را رفع می کند.
بخش قابل توجهی از مشکلات اقتصادی داخلی است نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: بخشی از مشکلات اقتصادی ما داخلی است و ارتباطی هم به آمریکا و اسرائیل ندارد و مدیریت صحیح در داخل بخشی از مشکلات را رفع می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611105319694951.jpg بخش,قابل,توجهی,از,مشکلات,اقتصادی,داخلی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی در بازدید از روستای ده بالا، پیگیری برای تعریض و رفع نقاط حادثه خیز مسیر ارتباطی کرمان به این روستا را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: لایروبی قنوات آب شرب روستای ده بالا که در اختیار آب و فاضلاب روستایی است به منظور آبدهی بیشتر در دست اقدام است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس  شورای اسلامی، بیان داشت: در خصوص الحاق بخشی از اراضی منطقه ده بالا به طرح هادی به منظور حل مشکل اسنادی بخشی از زمین های آن منطقه و افزایش محدوده طرح هادی پیگیری های لازم صورت گرفته و به زودی مشکل این مناطق حل می شود

وی همچنین با بازدید صورت گرفته از روستای گینکان اشاره داشت و تصریح کرد: در خصوص آسفالت معابر روستا و تخصیص اعتبار گردشگری و احداث پارک در روستای گینکان پیگیری لازم انجام شده و به زودی نهایی می شود.

پورابراهیمی از بازنگری طرح هادی در روستای حسین آباد خبر داد و گفت: جابجایی تیرهای برق چوبی قدیمی، گاز رسانی به روستای گیشین از منطقه کوهپایه، اخذ مجوز حفر چاه به منظور تامین آب آشامیدنی روستای گیشین، اجرای طرح هادی روستای گیشین در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: در راستای رفع مشکل کمبود آب آشامیدنی روستای ده ملا با پیگیری های قبلی چاه جدید حفر گردیده و اکنون نیاز به تجهیز و احداث مخزن آب دارد که با پی گیری انجام شده این موضوع در دست اقدام است.

پورابراهیمی گفت: تعیین تکلیف اراضی که زیر حد نصاب متراژ هستند اقدامات لازم از سوی بنیاد مسکن انجام می شود و گاز رسانی به روستای ده ملا با توجه به نزدیکی به روستای نهضت اباد کوهپایه در اینده نزدیک انجام می شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس در جمع مردم روستای ده بالا با اشاره به اینکه بخشی از مشکلات اقتصادی ما داخلی است و ارتباطی هم به آمریکا و اسرائیل ندارد، ابراز داشت: آمریکا و اسرائیل و سعودی ها علیه جمهوری اسلامی کار می کنند، اما مدیریت صحیح در داخل بخشی از مشکلات را رفع می کند.

وی به وضعیت بازار ارز اشاره داشت و افزود: دولت بعد از سه ماه مسیر اشتباهی که رفته بود، برگشته و پیش بینی می کنیم طی هفته های آینده ساماندهی بهتری در بازار ارز صورت گیرد و بازارهای متاثر از آن هم بهبود یابند.

به گزارش مهر، پورابراهیمی گفت: به دنبال این هستیم که ارز به نرخ واقعی خود برگردد، البته بعضی افراد هم دوست دارند مردم را نگران کنند، اما امیدواریم از این گردنه سخت عبور کرده و نتیجه موقت در عرصه اقتصادی ببینیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet