پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/06/17 10:01:00
سرویس صحن
عماد حسینی:

هیات رییسه تعطیلات تابستانی مجلس را به تعویق بیندازد

**نماینده مردم قروه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به معرفی وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش و نیرو، از هیات رییسه خواست تعطیلات تابستانی مجلس را به تعویق بیندازد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "عماد حسینی" در جلسه ‌علنی روز سه‌شنبه طی یک تذکر آیین‌نامه‌ای گفت: معرفی وزرا در شرایطی که مجلس دو هفته تعطیلات تابستانی را در پیش دارد، باعث می‌شود نمایندگان نتوانند از این تعطیلات استفاده کنند.

نماینده قروه اظهار داشت: نمایندگان مجلس تاکنون از پنج روز تعطیلات تابستانی خود استفاده کرده‌اند ولی پانزده روز تعطیلات باقی مانده است که قرار بود از هفته‌آینده تا اول مهر نمایندگان به تعطیلات بروند.

وی افزود: باتوجه به اینکه رییس جمهور نامه معرفی دو تن از وزرای پیشنهادی را به مجلس فرستاده است، مجلس باید هفته آینده به بررسی صلاحیت این وزرا بپردازد.

نماینده قروه خاطر نشان کرد: باتوجه به این که رییس جمهور می‌بایست سه وزیر را به مجلس معرفی کند، امکان دارد معرفی نامه وزیر پیشنهادی رفاه را نیز هفته آینده به مجلس تقدیم کنند که به این ترتیب ما از هفته دوم تعطیلات تابستانی نیز نمی‌توانیم استفاده کنیم.

رییس مجلس در پاسخ به این تذکر گفت: این اقدام اشکال آیین‌نامه‌ای ندارد و براساس آیین‌نامه همین روال باید طی شود لذا هیات رییسه کاردیگری نمی‌تواند انجام دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet