هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عماد حسینی:

هیات رییسه تعطیلات تابستانی مجلس را به تعویق بیندازد

سرویس صحن
**نماینده مردم قروه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به معرفی وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش و نیرو، از هیات رییسه خواست تعطیلات تابستانی مجلس را به تعویق بیندازد.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388 ساعت 10:01

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "عماد حسینی" در جلسه ‌علنی روز سه‌شنبه طی یک تذکر آیین‌نامه‌ای گفت: معرفی وزرا در شرایطی که مجلس دو هفته تعطیلات تابستانی را در پیش دارد، باعث می‌شود نمایندگان نتوانند از این تعطیلات استفاده کنند.

نماینده قروه اظهار داشت: نمایندگان مجلس تاکنون از پنج روز تعطیلات تابستانی خود استفاده کرده‌اند ولی پانزده روز تعطیلات باقی مانده است که قرار بود از هفته‌آینده تا اول مهر نمایندگان به تعطیلات بروند.

وی افزود: باتوجه به اینکه رییس جمهور نامه معرفی دو تن از وزرای پیشنهادی را به مجلس فرستاده است، مجلس باید هفته آینده به بررسی صلاحیت این وزرا بپردازد.

نماینده قروه خاطر نشان کرد: باتوجه به این که رییس جمهور می‌بایست سه وزیر را به مجلس معرفی کند، امکان دارد معرفی نامه وزیر پیشنهادی رفاه را نیز هفته آینده به مجلس تقدیم کنند که به این ترتیب ما از هفته دوم تعطیلات تابستانی نیز نمی‌توانیم استفاده کنیم.

رییس مجلس در پاسخ به این تذکر گفت: این اقدام اشکال آیین‌نامه‌ای ندارد و براساس آیین‌نامه همین روال باید طی شود لذا هیات رییسه کاردیگری نمی‌تواند انجام دهد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000