هدر موبایل
1397/06/28 13:29:21
سرویس اقتصادی
قربانی:

بسیاری از انبارهای احتکار شده شناسایی نشده است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که بسیاری از انبارهای احتکار شده شناسایی نشده است.
بسیاری از انبارهای احتکار شده شناسایی نشده است عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که بسیاری از انبارهای احتکار شده شناسایی نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605109838267697.jpg بسیاری,از,انبارهای,احتکار,شده,شناسایی,نشده,است Icana

علی قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برخورد دولت با احتکارکنندگان اظهار داشت: در استان خراسان جنوبی جلسه ای داشتیم و مشخص شد که وزارت صنعت، معدن و معدن همچنان بسیاری از انبارها را شناسایی نکرده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: وزاتخانه تاکید داشت که اعلام انبارهای احتکاری ممنوع است اما بعد از کمی فشار متوجه شدیم که وزارت صنعت، معدن و تجارت اصلا آمار دقیقی از انبار کالاها ندارد.

وزارت صمت به سازمان تعزیزات گزارش نمی دهد

نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم و گرمه بیان داشت: از آنجایی که آمار انبارهای کالاهای اساسی و تاثیر گذار در بازار مشخص نیست به سازمان تعزیرات و دستگاه های نظارتی گزارشی نمی دهند  تا با احتکار برخورد شود،این اشکال و ایراد به کار آنها وارد است.

وی در این باره که بعد از کشف انبارهای احتکار با کالاها چه می کنند، اظهار داشت: باید از دستگاه های نظارتی سوال شود که با این کالاهای کشف شده چه می کنند طبق قانون باید بعد از ضبط کالاهای احتکار شده برای توزیع آنها در بازار اقدام شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس گفت: بیشتر انبارهایی که همچنان شناسایی نشده است در بحث پوشک است اما به نظر می رسد  کالاهای متنوعی در انبارها هستند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet