خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/06/27 18:43:34
سرویس استان ها
پورابراهیمی:

مسببان حادثه اتوبوس«تهران-کرمان»در هر سطحی باید پاسخگو باشند

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه مسببان حادثه اتوبوس«تهران-کرمان»در هر سطحی باید پاسخگو باشند گفت:در اولین روز تشکیل صحن علنی مجلس خواستار حضور وزیر راه و شهرسازی خواهیم شد.
مسببان حادثه اتوبوس«تهران-کرمان»در هر سطحی باید پاسخگو باشند نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه مسببان حادثه اتوبوس«تهران-کرمان»در هر سطحی باید پاسخگو باشند گفت:در اولین روز تشکیل صحن علنی مجلس خواستار حضور وزیر راه و شهرسازی خواهیم شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100616630029.jpg مسببان,حادثه,اتوبوس«تهران-کرمان»در,هر,سطحی,باید,پاسخگو,باشند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در پی تصادف اتوبوس مسیر تهران-کرمان و درگذشت جمع کثیری از مردم کرمان در این حادثه محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، ضمن تسلیت این حادثه دردناک به خانواده مصیبت‌دیدگان و مردم کرمان بر پیگیری موضوع و لزوم پاسخگویی مقصران حادثه تاکید کرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، در پی حادثه تصادف مرگبار شب گذشته بین اتوبوس اسکانیا مسافربری حامل مسافران کرمانی که از تهران به سمت کرمان در حرکت بود و منجر به کشته شدن بیش از ۲۰ مسافر شد، ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدیده، خواستار تسریع در پیگیری و مجازات عاملین حادثه شد.

وی با اشاره به تخلف صورت گرفته در خصوص حضور خودرو حامل مواد سوختی در جاده و بروز چندین باره این قبیل حوادث در جاده‌های کشور گفت: به هیچ عنوان پذیرفته نیست که هرساله شاهد حوادث وحشتناک جاده‌ای در کشور باشیم.

به گزارش مهر، وی به پیگیری مجلس شورای اسلامی از طریق وزارت راه و شهرسازی جهت اعلام و مجازات مسببان این حادثه خبر داد و افزود: در اولین روز تشکیل صحن علنی مجلس خواستار حضور وزیر راه و شهرسازی و پاسخگویی وی در این زمینه‌ خواهیم بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet