هدر موبایل
1397/06/30 10:35:00
سرویس اقتصادی

پیام تسلیت رضایی کوچی در پی سانحه تصادف و آتش سوزی اتوبوس مسافربری و تانکر سوخت

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پیامی مصدومیت و از دست دادن تعدادی از هموطنان در برخورد اخیر نفتکش و اتوبوس مسافربری در در محور کاشان - نطنز را تسلیت گفت.
پیام تسلیت رضایی کوچی در پی سانحه تصادف و آتش سوزی اتوبوس مسافربری و تانکر سوخت رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پیامی مصدومیت و از دست دادن تعدادی از هموطنان در برخورد اخیر نفتکش و اتوبوس مسافربری در در محور کاشان - نطنز را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201804104432184174.jpg پیام,تسلیت,رضایی,کوچی,در,پی,سانحه,تصادف,و,آتش,سوزی,اتوبوس,مسافربری,و,تانکر,سوخت Icana

محمدرضا رضایی کوچی، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت،گفت: مصدومیت و از دست دادن تعدادی از هموطنان در برخورد اخیر نفتکش و اتوبوس مسافربری در در محور کاشان - نطنز مایه تأسف و تألم گردید.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تکرار سوانح مشابه برای اتوبوس های حامل سربازان شریف، دانش آموزان عزیز هرمزگانی، زائران کشورهای همسایه و مسافرین در محورهای چالوس، قم و سنندج مطالبه به حق جامعه و افکار عمومی و ضرورت پاسخگویی دست اندرکاران را پررنگ نموده است و بایستی نحوه کنترل صلاحیت های رانندگی و فنی خودرویی، استانداردهای ناوگان، کنترلهای جاده ای، تعریف و اعمال محدودیت های عبور و مرور بالاخص برای محموله های خطرناک و امداد و نجات مورد بررسی دقیق قرارگیرد.

رضایی کوچی در پایان تصریح کرد: بر این اساس کمیسیون عمران درهفته آتی به موضوع ورود و نتایج بررسی را به نظر ملت شریف و نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواهد رساند.


محمدرضا رضایی
رئیس کمیسیون عمران

پایان پیام/

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet