هدر اصلی
1397/06/31 12:37:39
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون اهل سنت مجلس:

سعودی ها به دنبال تفرقه بین آحاد ملت ایران هستند/ تحریک گروه های تررویستی به تجزیه طلبی در ایران محکوم به شکست است

عضو فراکسیون اهل سنت مجلس اعتقاد دارد ردپای سرویس های امنیتی خارجی انگلستان، سعودی ها و گروه تروریستی-تکفیری داعش در حادثه تروریستی اهواز از سوی گروه تروریستی الاحوازیه وجود دارد.
سعودی ها به دنبال تفرقه بین آحاد ملت ایران هستند/ تحریک گروه های تررویستی به تجزیه طلبی در ایران محکوم به شکست است عضو فراکسیون اهل سنت مجلس اعتقاد دارد ردپای سرویس های امنیتی خارجی انگلستان، سعودی ها و گروه تروریستی-تکفیری داعش در حادثه تروریستی اهواز از سوی گروه تروریستی الاحوازیه وجود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712101455292825.jpg سعودی,ها,به,دنبال,تفرقه,بین,آحاد,ملت,ایران,هستند/,تحریک,گروه,های,تررویستی,به,تجزیه,طلبی,در,ایران,محکوم,به,شکست,است Icana

جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در رابطه با حادثه تروریستی رخداده در رژه نیروهای مسلح اهواز توسط گروه تروریستی الاحوازیه، گفت: موضوع تجزیه طلبی در خوزستان از زمان شیخ خزعل و با حمایت کشورهای خارجی مطرح شده و تاکنون تلاش کرده اند با تجهیز و تحریک گروه های تررویستی به تجزیه طلبی در خوزستان و حتی سایر نقاط کشور دامن بزنند.

صدام هم به بهانه تجزیه خوزستان به ایران حمله کرد

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: باید یادآور شد بخشی از ادعایی که صدام حسین در زمان حمله به ایران داشت،  موضوع تجزیه خوزستان و حمایت از چنین گروه هایی بود که به ثمر نرسید.

ردپای حمایت بریتانیا و سعودی‌ها از گروه تروریستی الاحوازیه

وی ادامه داد: بر این اساس اخیرا گروه های معاند با حمایت های سرویس های امنیتی خارجی، سعودی ها و گروه تروریستی-تکفیری داعش تجهیز شده و فعالیت هایی در منطقه آغاز کرده اند. در این بین می توان به حمایت های نیروهای امنیتی انگلستان اشاره کرد که همواره تلاش می کنند به موضوع تجزیه طلبی دامن بزنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: نباید فراموش کرد که خوزستان دارای ذخایر نفتی فراوانی است و تنوع قومیتی دارد از این رو می خواهند زمینه گسست و آسیب زدن به کشورمان را فراهم کنند.

تجزیه‌طلبی در ایران با شکست مواجه می‌شود

عضو فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی افزود: در این بین اگر در گذشته تاریخی کشورمان تامل کنیم، مشاهده می شود که هیچ کدام از اقوام ایرانی به دنبال آسیب زدن به کشور و تجزینه طلبی نبوده اند و گروه هایی که اقدامات کور تروریستی انجام می دهند دستاوردی جز انسجام و اتحاد برایمان ندارد و اقداماتشان منجر به شکست می شود.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به عنوان مثال در گذشته گروه های معاند تروریستی در منطقه کردستان، آذربایجان، سیستان و بلوچستان و حتی در بین ترکمن ها نفوذ کردند تا اقدامات تروریستی و تجزیه طلبی انجام دهند اما فعالیت هایشان منجر به شکست شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet