آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ساعی:

احیای دریاچه ارومیه نیازمند عزم ملی است

سرویس استان ها
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: برای احیای دریاچه ارومیه باید عزم ملی داشته باشیم.
شنبه 31 شهریور 1397 ساعت 23:31
احیای دریاچه ارومیه نیازمند عزم ملی است نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: برای احیای دریاچه ارومیه باید عزم ملی داشته باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201807108800848915.jpg احیای,دریاچه,ارومیه,نیازمند,عزم,ملی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، زهرا ساعی، با بیان این مطلب اظهار کرد: مسئله دریاچه ارومیه برای تمام نمایندگان مجلس مهم بوده و این مسئله یک مسئله ملی است، چرا که با خشکی کامل دریاچه، نیمی از کشور دچار مشکلاتی همچون مهاجرت به دلیل وزش بادهای نمکی خواهند شد. 

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر این که به عنوان یک مسئله ملی، پیگیر تخصیص بودجه دریاچه ارومیه هستیم، عنوان کرد: در تمامی نطق‎ها و جلسات بارها اعلام کرده‎ام که مشکل دریاچه ارومیه یک مسئله منطقه‎ای نبوده و نگاه‎ها به آن باید یک نگاه ملی باشد. 

وی در ادامه گفت: در بازدیدی که با نمایندگان استان از دریاچه داشتیم، متوجه مشکلات شدیم و مدام با ستاد احیای دریاچه در ارتباط هستیم. 

ساعی با اشاره به بازدید از پروژه‎ی انتقال آب از سد کانی سیب به دریاچه ارومیه، اضافه کرد: این پروژه که توسط قرارگاه خاتم‎الانبیاء در حال اجرا بوده نیز با مشکلات اعتباری روبه‎رو شده است و پیگیر هستیم تا اعتبار به طور کامل اختصاص پیدا کند، با این وجود این پروژه به خوبی پیش می‎رود. 

به گزارش ایسنا، نماینده تبریز از تخصیص نیافتن کامل اعتبارات برای احیای دریاچه ارومیه در سال گذشته خبر داد و گفت: متاسفانه امسال نیز بودجه‎ها به طور کامل تخصیص پیدا نکرده است، هر چند منتظر بارش‌های پاییزه و زمستانه هستیم، اما باید فازهایی تعریف کرده و طبق آن به درستی پیش برویم. /

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000