هدر اصلی
1397/07/01 08:33:00
سرویس سیاسی
بروجردی:

وزارت خارجه سفیر کشور محل استقرار گروهک تروریستی عامل حادثه اهواز را احضار کند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: سیاست ایران در برابر حرکت ایذایی دشمنان سیاست مشت آهنین خواهد بود.
وزارت خارجه سفیر کشور محل استقرار گروهک تروریستی عامل حادثه اهواز را احضار کند عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: سیاست ایران در برابر حرکت ایذایی دشمنان سیاست مشت آهنین خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201712105606452887.jpg وزارت,خارجه,سفیر,کشور,محل,استقرار,گروهک,تروریستی,عامل,حادثه,اهواز,را,احضار,کند Icana

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به اقدام تروریستی که روز گذشته (شنبه، 31 شهریورماه)  در رژه اهواز صورت گرفت، گفت: این اقدام ایذایی و جنایت را گروهکی تروریستی در حق ملت ایران انجام داد و اینکه تعدادی از شهدا از افراد غیرنظامی، مردم عادی و تماشاچی بودند نشان دهنده کینه دشمنان جمهوری اسلامی با ملت بزرگ ایران است که پیوسته در دفاع از نظام جمهوری اسلامی ایران در همه صحنه ها حضور دارند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی در ادامه ضمن محکوم کردن شدید این جنایت، ابراز داشت: معتقدم اکنون که یکی از گروهک های تروریستی مسئولیت این اقدام تروریستی را تقبل کرده باید اقدامات لازم جهت احضار سفیر کشوری که این گروهک در آنجا مستقر است از طریق وزارت خارجه صورت گیرد.

وی افزود: دشمنان نیز باید بدانند که سیاست جمهوری اسلامی در برابر این حرکت ایذایی، سیاست مشت آهنین خواهد بود همانگونه که در غرب کشور اخیرا این هشدار داده شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه عاملان حادثه تروریستی با پاسخی کوبنده مواجه خواهند شد، خاطرنشان کرد: عوامل حادثه تروریستی قابل شناسایی هستند و ابعاد مختلف اطلاعات مرتبط با آنها در اختیار مسئولان امنیتی قرار دارد لذا آنچه لازم است اعلام مراتب اعتراض شدید به کشورهای حامی این گروهک های تروریستی و اقدام لازم متقابل است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet