خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/07/01 09:24:17
سرویس سیاسی
جمالی نوبندگانی خبرداد:

شکایت از دو نماینده مجلس در دستورکار هیات نظارت بر رفتار نمایندگان

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس گفت: شکایت تعدادی از نمایندگان از پروانه سلحشوری و غلامرضا حیدری نمایندگان تهران به دلیل نطق اخیرشان به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان رسیده است.
شکایت از دو نماینده مجلس در دستورکار هیات نظارت بر رفتار نمایندگان سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس گفت: شکایت تعدادی از نمایندگان از پروانه سلحشوری و غلامرضا حیدری نمایندگان تهران به دلیل نطق اخیرشان به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان رسیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201711103725676107.jpg شکایت,از,دو,نماینده,مجلس,در,دستورکار,هیات,نظارت,بر,رفتار,نمایندگان Icana

محمدجواد جمالی نوبندگانی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به آخرین جلسه سه‌شنبه هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان ،گفت:بعداز جلسه علنی سه شنبه 13 شهریورماه،شکایت جمعی از نمایندگان مجلس از خانم پروانه سلحشوری و غلامرضا حیدری نمایندگان تهران،ری شمیرانات،اسلامشهر وپردیس در مجلس به دلیل سخنانی که در نطق میان دستور خود داشتند، واصل شد. 

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد:به دلیل تعطیلات دوهفته ای مجلس هنوز جلسه‌ای برای رسیدگی به این شکایت تشکیل نشده است.

گفتنی است، تا کنون حدود20 نفر از نمایندگان شکایت کرده اند که دلیل شکایت نمایندگان محتوای نطق این دو نماینده است. نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای نامه ای خطاب به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان، از اظهارات دو نماینده تهران در نطق میان دستور خود انتقاد کردند.

 پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی سه شنبه 13 شهریورماه نطق سالیانه خود را ایراد کرد که بخشی از آن  بین کاربران فضای مجازی دست به دست شد و واکنش‌هایی را نیز به همراه داشت./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet