هدر اصلی
1397/07/01 09:11:00
سرویس سیاسی
ابطحی تشریح کرد:

سهم رسانه‌های غربی در اقدامات تروریستی علیه ایران چقدر است؟/چرا بی‌بی‌سی در زمین الاحوازیه بازی کرد؟

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس اعتقاد دارد ترور ابزاری برای اجرای نقشه دشمنان ایران اسلامی است و رسانه های غربی نیز ابزاری برای بزرگنمایی این مهم محسوب می شوند.
سهم رسانه‌های غربی در اقدامات تروریستی علیه ایران چقدر است؟/چرا بی‌بی‌سی در زمین الاحوازیه بازی کرد؟ عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس اعتقاد دارد ترور ابزاری برای اجرای نقشه دشمنان ایران اسلامی است و رسانه های غربی نیز ابزاری برای بزرگنمایی این مهم محسوب می شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109051753561.jpg سهم,رسانه‌های,غربی,در,اقدامات,تروریستی,علیه,ایران,چقدر,است؟/چرا,بی‌بی‌سی,در,زمین,الاحوازیه,بازی,کرد؟ Icana

سیدمحمدجواد ابطحی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در راستای تبیین مواضع رسانه های غربی مانند بی‌بی‌سی، شبکه ایران اینترنشنال  و غیره نسبت به بازتاب حمله تروریستی رخ داده توسط گروهک تکفیری الاحوازیه، گفت: متاسفانه ایران همواره قربانی ترور در دنیا محسوب می شود و باید یادآور شد که تعداد شهدای ترور در کشورمان بیش از 17 هزار نفر است.

ترور ابزار مخالفان ایران برای تضعیف انقلاب اسلامی است

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ترور یکی از ابزارهایی است که مخالفان ایران برای تضعیف انقلاب اسلامی استفاده می کنند، تصریح کرد: در واقع دشمنان ملت ایران می خواهند با انجام عملیات های تروریستی عنوان کنند که ایران ناامن است و انقلاب اسلامی زمینه ساز چنین موضوعی است.

رسانه های غربی بازوی گروه های تروریستی مانند الاحوازیه محسوب می شوند

وی با بیان اینکه گروه های معاند برای بزرگ جلوه دادن اقدامتشان همواره از رسانه های غربی بهره کافی و خوبی برده اند، ادامه داد: مصداق های زیادی از همراهی و حتی ارائه خط مشی از سوی رسانه هایی مانند بی‌بی‌سی،  صدای آمریکا و غیره به گروهک های تروریستی وجود دارد که نمونه آن در حمله تروریستی اهواز توسط گروهک تکفیری الاحوازیه مشاهده می شود.

طی چهل سال گذشته جنگ نرم علیه ایران از طریق رسانه ها انجام شده است

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه طی چهل سال گذشته جنگ نرم دشمنان ایران مانند رژیم صهیونیستی، ایالات متحده آمریکا و برخی همپیمانان منطقه ای آنها از طریق رسانه هایی همانند بی‌بی‌سی انجام شده است، اظهار کرد: متاسفانه هرگاه مستکبران با شکست مواجه شدند تلاش کردند از طریق عملات در فاز نظامی اقداماتی مانند ترور ناکامی هایشان را جبران کنند.

ترور به ابزاری برای جبران شکست نقشه های مستکبران تبدیل شده است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: گروهک های تجزیه طلب مانند الاحوازیه تصور می کنند با کشتار مردم می توانند به افکار عمومی فشار وارد کنند اما تعداد شهدای ترور نشان می دهد در چنین شرایطی مردم ایران همواره منسجم تر شده اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet