هدر موبایل
1388/06/17 12:31:00
سرویس صحن
نمایندگان مجلس در نامه‌ای به رئیس جمهور تاکید کردند:

دولت موجبات پیشرفت و سعادت ملت فراهم نماید

**نمایندگان مجلس در نامه‌ای به رئیس جمهور تاکید کردند که فرصت را مغتنم شمرده و با رعایت دقیق نظرات حکیمانه مقام معظم رهبری و عمل به آنها موجبات پیشرفت‌های شگرف و سعادت ملت را فراهم آورد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "جاسم ساعدی" عضو هیات رئیسه مجلس متن نامه 222 تن از نمایندگان مجلس به "محمود احمدی نژاد" را بدین شرح قرائت کرد:

مجلس شورای اسلامی در هفته‌ای پرتلاش و پس از گفتگو و بررسی‌های دقیق به وظیفه خود در زمینه‌ رای اعتماد به اکثریت اعضای هیات دولت عمل نمود. از اینکه در ماه مبارک رمضان توفیق یافتیم تا گامی دیگر برای پیشرفت و پیشبرد امور کشور برداریم خداوند متعال را سپاسگزاریم و از مقام معظم رهبری که مجلس شورای اسلامی را به رعایت مصالح کلی نظام در رای اعتماد به دولت راهنمایی فرمودند متشکریم.

همچنین از ریاست و اعضای محترم هیات رئیسه مجلس که موضوع بررسی برنامه‌های دولت و وزرا و همچنین رای اعتماد به آنان را حکیمانه، عادلانه و با نظم دقیق مدیریت نمودند ممنونیم و اینک رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری در جلسه هیات دولت را به مثابه منشور کاملی برای حرکت دولت جدید تلقی می‌نماییم.

تاکید ایشان بر حفظ دستاوردهای دولت نهم، پرهیز از رفتار غرورآمیز، استفاده از آرای صاحبنظران و نخبگان، تمسک به رکن عقلانیت و معنویت عدم شتابزدگی در تدبیر امور اجرایی، رعایت اعتدال و قانونگرایی در همه ابعاد توجه به نظرات مراجع تقلید و بزرگان دینی، حرکت در مسیر تحقق چشم انداز و اجرای قانون سیاست‌های کلی اصل 64 همه و همه نه تنها معیارهای متقن پیشرفت کشور و دولت است که عامل وحدت همه قوا محسوب می‌گردد.

از جناب آقای دکتر احمدی نژاد ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و اعضای محترم هیات دولت می‌خواهیم که فرصت را مغتنم شمرده و با رعایت دقیق نظرات حکیمانه مقام معظم رهبری و عمل به آنها موجبات پیشرفت‌های شگرف و سعادت ملت را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) فراهم نمایند.

بدیهی است که مجلس شورای اسلامی در این چارچوب استوار همکاری‌ کامل و صمیمانه خود را با دولت معمول خواهد نمود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet