انتخابات ریاست جمهوری
1397/07/01 17:17:00
سرویس سیاسی
نجفی‌خوشرودی خبرداد:

سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس به خوزستان برای بررسی حادثه تروریستی اهواز

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از حضور هیاتی از کمیسیون متبوعش در خوزستان برای بررسی حادثه تروریستی خبر داد.
سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس به خوزستان برای بررسی حادثه تروریستی اهواز سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از حضور هیاتی از کمیسیون متبوعش در خوزستان برای بررسی حادثه تروریستی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611101021572290.jpg سفر,اعضای,کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس,به,خوزستان,برای,بررسی,حادثه,تروریستی,اهواز Icana

علی نجفی خوشرودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در توضیح نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی که عصر امروز (یکشنبه، 1 مهرماه) برگزار شد، گفت: جلسه امروز به منظور بررسی حادثه اخیر تروریستی اهواز با حضور نمایندگان و مسئولان دستگاه های امنیتی و انتظامی و وزارت کشور برگزار و طی آن ابعاد و جزئیات این حادثه مورد بررسی قرار گرفت.

سرنخ هایی از ارتباط میان تیم تروریستی با برخی کشورهای منطقه وجود دارد

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در این جلسه تاکید شد که سرنخ هایی از ارتباط میان تیم تروریستی با برخی کشورهای منطقه وجود دارد.

وی ادامه داد: ضرورت هوشیاری و حفاظت از مرزهای استان خوزستان، همکاری و هماهنگی خوب میان دستگاه های امنیتی، ریشه یابی حادثه مذکور، اهتمام بیشتر به توسعه اقتصادی و اجتماعی در این استان و غیره از اهم موارد مطروحه در این نشست بود.

حضور هیاتی از کمیسیون امنیت ملی مجلس در خوزستان برای بررسی حادثه تروریستی

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: کمیسیون امنیت ملی ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی و تسلیت شهادت تعدادی از هموطنان فردا (دوشنبه 2 مهرماه) هیاتی را به سرپرستی ریاست این کمیسیون به اهواز اعزام می کند تا علاوه بر شرکت در مراسم تشییع جنازه شهدا و همدردی با مردم، در جلسه بررسی حادثه حضور پیدا کنند.

ارائه گزارش آخرین روند شکایت ایران در دیوان بین المللی دادگستری از سوی وزارت خارجه

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:  همچنین در ادامه این جلسه گزارشی از آخرین روند جلسات دیوان بین المللی دادگستری به منظور بررسی درخواست و اقامه دعوی بین جمهوری اسلامی ایران و آمریکا به دلیل وضع تحریم ها از سوی مسئولان وزارت امور خارجه ارائه شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet