هدر اصلی
1397/07/01 17:21:00
سرویس سیاسی
سلیمی در تشریح کمیسیون شوراهای مجلس:

بررسی پیش نویس اصلاح قانون انتخابات مجلس/امیرآبادی فراهانی عضو کمیته پیگیری حادثه تروریستی اهواز شد

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی جزئیات جلسه امروز کمیسیون متبوعش را تشریح کرد.
بررسی پیش نویس اصلاح قانون انتخابات مجلس/امیرآبادی فراهانی عضو کمیته پیگیری حادثه تروریستی اهواز شد سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی جزئیات جلسه امروز کمیسیون متبوعش را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611104494729728.jpg بررسی,پیش,نویس,اصلاح,قانون,انتخابات,مجلس/امیرآبادی,فراهانی,عضو,کمیته,پیگیری,حادثه,تروریستی,اهواز,شد Icana

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت،در توضیح جلسه امروز (یکشنبه، 1 مهرماه) کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: ابتدای کولیوند، رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گزارشی از شورای امنیت ملی در خصوص حادثه تروریستی اهواز ارائه کرد.

امیرآبادی فراهانی عضو کمیته پیگیری حادثه تروریستی اهواز شد

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در جلسه شورای امنیت ملی عنوان شد که بررسی عملیات تروریستی اهواز توسط کمیته ای تخصصی انجام شود؛ بر این اساس با نظر نمایندگان مقرر شد امیرآبادی فراهانی به عنوان نماینده کمیسیون در جلسات کمیته مذکور حضور یابد.

تصویب کلیات طرح یک فوریتی استفساریه قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات

وی با اشاره به اینکه بررسی کلیات طرح یک فوریتی استفساریه تبصره 1 ماده 13 قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات نیز دردستور کار نمایندگان قرار داشت، ادامه داد: طبق تصمیم نمایندگان کلیات طرح یک فوریتی استفساریه یاد شده تصویب و مقرر شد جزئیات آن در کارگروه تخصصی کمیسیون مورد بررسی قرار بگیرد.

اعضای کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس در کارگروه اربعین مشخص شدند

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کارگروه اربعین در وزارت کشور راه اندازی شده است، افزود: بر این اساس با نظر نمایندگان مقرر شد آقایان محمودی شاهنشین و امیرآبادی فراهانی به عنوان نماینده کمیسیون در جلسات کارگروه مذکور حضور یابد.

بررسی پیش نویس اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه ادامه بررسی پیش نویس اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور نماینده وزارتخانه‌های کشور، اطلاعات و ناجا و مرکز پژوهشهای مجلس نیز در دستورکار کمیسیون بود، تصریح کرد: بر این اساس ماده 31 مبنی بر اینکه هر یک از نامزدها به تنهایی یا چند نامزد مشترکا می توانند برای شعب اخذ رای یک نفر نماینده به هیات نظارت حوزه انتخابیه معرفی کنند که تصویب شد.

وزارت کشور مکلف به بررسی هر گونه تبلیغات انتخاباتی پیش از زمان مقرر شد

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ماده 33 پیش نویس اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز در جلسه امروز تصویب شد، خاطرنشان کرد: در این ماده آمده است وزارت کشور مکلف است پیش از صدور دستور شروع انتخابات از طریق استانداری ها، فرمانداری ها و بخشداری ها در کلیه مناطق کشور هر گونه تبلیغات انتخاباتی پیش از زمان مقرر این ماده را مورد بررسی قرار داده و گزارش آن را نزد شورای نگهبان و مراجع قضایی ارسال کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet