انتخابات ریاست جمهوری
1397/07/01 14:23:00
سرویس سیاسی
یحیی کمالی پور در خصوص اقدام تروریستی اهواز؛

فرقی بین الاحوازیه و داعش وجود ندارد/ حواسمان باید بیشتر جمع باشد

نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی؛ فرقی بین الاحوازیه و داعش وجود ندارد، کسی که فرد بی گناهی را به رگبار می بندد، منش داعشی دارد و تکفیری است.
فرقی بین الاحوازیه و داعش وجود ندارد/ حواسمان باید بیشتر جمع باشد نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی؛ فرقی بین الاحوازیه و داعش وجود ندارد، کسی که فرد بی گناهی را به رگبار می بندد، منش داعشی دارد و تکفیری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607103082445198.jpg فرقی,بین,الاحوازیه,و,داعش,وجود,ندارد/,حواسمان,باید,بیشتر,جمع,باشد Icana

یحیی کمالی پور، نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص حادثه تروریستی اهواز گفت: در ما در 8 سال دفاع مقدس ثابت کردیم که علیرغم اینکه تمام دنیا در مقابل ما هستند اجازه ندادیم یک وجب خاک کشورمان را به دشمن بدهیم و یک تنه در مقابل یک دنیا ایستادیم.

وی عنوان کرد: ما هرساله برای اینکه اقتدار خورد را به دنیا نشان دهیم در سالروز شروع جنگ تحمیلی مراسماتی داریم و دشمن برای اینکه اقتدار ما را مخدوش کند  اقدام به انجام این عملیات تروریستی کرد.

کمالی پور با بیان اینکه هدف دشمن این بود که امنیت پایدار ما را زیر سوال ببرد و همچنین پشت پرده این برخوردها و حرکت ها از خارج از کشور علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی طراحی و تامین مالی می شود.

فرقی بین الاحوازیه و داعش وجود ندارد

وی با بیان اینکه با مورد حمله قرار دادن ارکان نظام می خواهند  حاکمیت ما را زیر سوال ببرند افزود: فرقی بین الاحوازیه و داعش وجود ندارد، کسی که فرد بی گناهی را به رگبار می بندد، منش داعشی دارد و تکفیری است.

نایب رییس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: الاحوازیه که ادعای استقلال طلبی و حاکمیت دارد چگونه می خواهد با مورد هدف قرار دادن مردم بر آنها سیطره داشته باشد.

  حواسمان باید بیشتر جمع باشد

نماینده جیرفت در مجلس شورای اسلامی در خصوص چگونگی رخنه کردن این افراد در بطن مراسم رژه گفت: ابعاد این موضوع قابل بررسی است. در شرایطی که کشورمان قرار دارد باید بیشتر حواسمان جمع باشد.

کمالی پور بیان کرد:این اطمینان خاطر ما در برخی حوزه ها پاشنه آشیل ما می شود. قطعا نقص بر کسانی که این مراسم را برگزار کردند وارد می شود.

این نماینده مجلس  با تاکید بر اینکه باید در شرایط فعلی دشمن را شناسایی کنیم افزود: در فضای مناسب و شرایط مناسب این موضوع نیز بررسی و با مقصرین برخورد قانونی می شود.

انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet