هدر موبایل
1397/07/02 11:24:07
سرویس اقتصادی
بدری خبر داد:

طرح تحقیق و تفحص از پرونده آب و فاضلاب پایتخت/ مجلس منتظر ارائه مستندات است

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس توضیحاتی را درباره طرح تحقیق و تفحص از پرونده آب و فاضلاب پایتخت ارائه کرد.
طرح تحقیق و تفحص از پرونده آب و فاضلاب پایتخت/ مجلس منتظر ارائه مستندات است سخنگوی کمیسیون عمران مجلس توضیحاتی را درباره طرح تحقیق و تفحص از پرونده آب و فاضلاب پایتخت ارائه کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/76327.jpg طرح,تحقیق,و,تفحص,از,پرونده,آب,و,فاضلاب,پایتخت/,مجلس,منتظر,ارائه,مستندات,است Icana

صدیف بدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از طرح تحقیق و تفحص از پرونده آب شرب شهر تهران خبر داد و گفت: در شرایط کنونی ابهاماتی درباره نحوه اجرای پروژه شبکه های فاضلاب شهر تهران و نحوه واگذاری پروژه های عمرانی آب و فاضلاب پایتخت وجود دارد، که باید مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی دیگر از محورهای طرح تحقیق و تفحص، وضعیت کیفیت آب تهران است که به طور حتم رسیدگی به آن بسیار ضروری است.

وی گفت: اخیرا نشستی با هدف بررسی طرح تحقیق و تفحص از پرونده آب شرب شهر تهران برگزار شد و در این نشست مقرر شد که شرکت آب و فاضلاب استان تهران مدارک خود را ارائه کند، تا این مستندات توسط درخواست کنندگان طرح تحقیق و تفحص بررسی شود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: پس از بررسی مدارک، اگر اطلاعات ارائه شده قانع کننده بود، که طرح تحفص متوقف می شود، در غیر این صورت نشست ویژه‌ای برای پیگیری موضوعات برگزار خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet