هدر اصلی
1397/07/02 11:14:21
سرویس فرهنگی
مقصودی:

عملکرد آموزش و پرورش در فصل شروع مدارس قابل قبول نیست

نماینده مردم سبزوار در مجلس با اشاره به عملکرد آموزش و پرورش در آغاز سال تحصیلی جدید، نسبت به اخذ شهریه مدارس دولتی از خانواده‌ها انتقاد کرد.
عملکرد آموزش و پرورش در فصل شروع مدارس قابل قبول نیست نماینده مردم سبزوار در مجلس با اشاره به عملکرد آموزش و پرورش در آغاز سال تحصیلی جدید، نسبت به اخذ شهریه مدارس دولتی از خانواده‌ها انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100145494769.jpg عملکرد,آموزش,و,پرورش,در,فصل,شروع,مدارس,قابل,قبول,نیست Icana

حسین مقصودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فرا رسیدن فصل بازگشایی مدارس، عنوان کرد: بازگشایی مدارس و اخذ وجه از خانواده‌ها به ویژه در مدارس دولتی نارضایتی‌هایی در بین مردم ایجاد کرده است که ضرورت دارد وزارت آموزش و پرورش به این موضوعات دقیق‌تر ورود کند.

نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اصول مصرح قانون اساسی مبنی بر ضرورت تحصیل رایگان در کشور، عنوان کرد: متأسفانه در این شرایط نامساعد اقتصادی کشور، برخی مدارس دولتی مبالغ میلیونی از خانواده‌ها دریافت می‌کنند که به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

وی با تأکید بر نظارت بیشتر بر عملکرد مدارس به ویژه در ایام ابتدایی شروع سال تحصیلی، ادامه داد: نحوه ثبت نام دانش آموزان، عزل و نصب‌های برخی مدیران و معاونان وزارتخانه و در نهایت فضای کلی حاکم در آموزش و پرورش کشور، انتقاداتی نسبت به عملکرد مدیریتی وزیر آموزش و پرورش وجود دارد که نیاز به اصلاح دارد.

این نماینده مردم در مجلس با یادآوری اینکه استیضاح وزیر آموزش و پرورش که شهریورماه از دستور کار مجلس خارج شد با توصیه بزرگان کشور بود، گفت: اما چنانچه عملکرد این وزارتخانه به همین شکل ادامه یابد، چاره‌ای جز پیگیری موضوع نداریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet