هدر موبایل
1397/07/02 14:03:40
سرویس اجتماعی
کمالی پورتاکیدکرد:

موازی کاری نهادها مانع از ساماندهی هدفمند کودکان کار

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه عزم جدی برای جمع آوری کودکان کار وجود ندارد،گفت: موازی کاری در این حوزه مانع ساماندهی کودکان کار در کشور است.
موازی کاری نهادها مانع از ساماندهی هدفمند کودکان کار نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه عزم جدی برای جمع آوری کودکان کار وجود ندارد،گفت: موازی کاری در این حوزه مانع ساماندهی کودکان کار در کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607103082445198.jpg موازی,کاری,نهادها,مانع,از,ساماندهی,هدفمند,کودکان,کار Icana

یحیی کمالی پوردر گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت ساماندهی کودکان کار در کشور،گفت: نبود عزم جدی و موازی‌کاری معضلاتی است که مانع ساماندهی هدفمند کودکان کار در شرایطی می‌شود که چندین  نهاد عریض و طویل  در کنار یکدیگر  برای  رسیدگی  به وضعیت کودکان کار فعال هستند و هرکدام از این نهادها در این حوزه‌ها دارای مسئولیت خاص خود  هستند بنابراین واضح است که این تداخل مسئولیت‌ها موجب شده است که هیچ کدام از  نهادهای متولی کارایی لازم را در بحث کودکان‌کار و کودک آزاری را نداشته باشند.

نماینده مردم جیرفت وعنبرآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:برای درمان درد اگر علت درد شناسایی نشود؛ بطور حتم  هیچ نسخه‌ای  نمی‌تواند راهگشا باشد زیرا زمانی که پایشی در زمینه جامعه هدف نداریم، چگونه می‌توان وضعیت کودکان کار را در کشور را مدیریت کنیم.

 کمالی پورافزود: عدم انسجام ملی برای شناسایی وضعیت کودکان کار  و نبود کنترل مدیریت از صفر تا صد  در این حیطه  موانعی اساسی برای رفع  معضل کودکان کار در  کشور است بنابراین اگر بنا است به طریق ریشه‌ای مشکلات کودکان کار مرتفع شود باید معضلات مذکور با برنامه ریزی جامع برطرف شود.

عزم جدی برای جمع آوری و هدفمند کردن کودکان کاروجود ندارد

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه عزم جدی برای جمع آوری و هدفمند کردن کودکان کار وجود ندارد یادآورشد:موازی کاری نهادها مانع ازساماندهی هدفمندکودکان کار در کشوراست./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet