آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صفری:

قانون منع به کارگیری بازنشستگان مسیر را برای بها دادن به جوانان مهیا کرد

سرویس سیاسی
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم استان کرمانشاه در بهادادن به جوانان مقام اول را در سطح استان‌های کل کشور کسب کند.
سه‌شنبه 3 مهر 1397 ساعت 09:57
قانون منع به کارگیری بازنشستگان مسیر را برای بها دادن به جوانان مهیا کرد نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم استان کرمانشاه در بهادادن به جوانان مقام اول را در سطح استان‌های کل کشور کسب کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803102481467879.jpg قانون,منع,به,کارگیری,بازنشستگان,مسیر,را,برای,بها,دادن,به,جوانان,مهیا,کرد Icana

احمدصفری درگفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، در خصوص قانون منع بکارگیری بازنشستگان، اظهار داشت: بنظر من مجلس دهم با تصویب این قانون، مسیر همواری را برای بها دادن به جوانان ترسیم و مهیا نموده و اکنون نوبت دولت است که بتواند از این قانون برای دمیدن روحی تازه در سیستم مدیریتی کشور استفاده کند.

عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به مشکلات خاص استان کرمانشاه، روی آوردن مسئولین استان به استفاده از ظرفیت جوانان و اعتماد به آنها را موجب تزریق نشاط و چابکی در سیستم مدیریتی موجود دانست و گفت: کرمانشاه برای برون رفت از مشکلات فعلی ، نیازمند مدیرانی جوان، با برنامه و فعال می‌باشد تا شرایط موجود به بهبودی بی‌انجامد.

وی افزود: استاندار کرمانشاه می‌تواند از پتانسیل این قانون جهت به کارگیری جوانان کارآمد و متخصص که در مجموعه اداری کم نداریم، استفاده کند و آن‌ها را در مناصب تصمیم گیری قرار دهد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم استان کرمانشاه که در نرخ بیکاری، تورم و ...در رتبه های بالای کشوری قرار دارد، این بار بتواند در یک شاخص مثبت، مقام اول را در سطح استان‌ها کل کشور کسب کند و آن بها دادن به جوانان و تعداد مناصبی است که به این قشر فعال و آینده ساز جامعه واگذار خواهد کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000