هدر موبایل
1397/07/03 09:15:00
سرویس سیاسی
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

امنیت مرزها در اولویت خاص قرار گیرد/ زیر ساخت های امنیتی و ترانزیتی در مرزها مناسب نیست

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: متاسفانه سیاست کشور در حوزه امنیتی و ترانزیتی و زیرساختی در مرز قابل دفاع نیست.
امنیت مرزها در اولویت خاص قرار گیرد/ زیر ساخت های امنیتی و ترانزیتی در مرزها مناسب نیست رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: متاسفانه سیاست کشور در حوزه امنیتی و ترانزیتی و زیرساختی در مرز قابل دفاع نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201807101953045141.jpg امنیت,مرزها,در,اولویت,خاص,قرار,گیرد/,زیر,ساخت,های,امنیتی,و,ترانزیتی,در,مرزها,مناسب,نیست Icana

حشمت الله فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری ابعاد حادثه تروریستی اهواز به وضعیت امنیتی مرزهای کشور اشاره کرد و گفت: در مدتی که کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بازدید از مرزهای کشور را در دستور کار قرار داده مشخص شد که به هیچ عنوان سیاست کشور در حوزه امنیتی و ترانزیتی و زیرساختی در مرز قابل دفاع نیست.

هشدار نسبت به تبدیل حوزه‌های ضعف اقتصادی و زیرساختی دولت به محل اقدامات تروریستی

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: متاسفانه در هر جایی که دولت در حوزه‌های اقتصادی و زیرساختی ضعف نشان داده است، به محل اقدامات تروریستی تبدیل شده است. کما اینکه حادثه اهواز هم بر این موضوع مهر تایید زد.

گروه‌های تروریستی از اول ماه محرم در تلاشند تا در خوزستان حادثه تروریستی انجام دهند

فلاحت‌پیشه افزود: گزارش‌های مختلف نیز نشان داد که از اول ماه محرم تا کنون گروه‌های تروریستی بارها تلاش کردند که در این منطقه اقدام تروریستی انجام دهند، در نهایت هم عدم توجه خاص به مرزها و این منطقه چنین حادثه‌ای را رقم زد.

لزوم تعبیه حفاظ امنیتی خاص برای مرزهای کشور

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ساختار و حفاظ امنیتی و زیرساختی خاصی باید برای مرزها ایجاد کرد به ویژه در شرایطی که اقدامات ایذایی بسیاری علیه کشور ما صورت می‌گیرد، امنیت مرزها از اولویت خاص برخوردار است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet