هدر موبایل
1388/06/17 11:42:00
سرویس صحن
زاکانی تشریح کرد

سناریوسازی جدید رژیم صهیونیستی علیه جمهوری اسلامی

**علیرضا زاکانی انتشار عکسی از وزیر علوم دولت نهم در یک اجلاس خارجی با حضور وزیر علوم رژیم صهیونیستی را سناریوسازی این رژیم با قصد آسیب به جمهوری اسلامی ایران دانست.

زاکانی با اشاره به اینکه روز گذشته زاهدی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دولت نهم در تماسی تلفنی توصیحاتی را در این خصوص به وی ارائه داده است گفت: طبق گفته آقای زاهدی پس از تصویب طرح دو فوریتی سه‌زامی، یونسکو اقدام به برگزاری اجلاسی در اردن کرد که مجلس اهتمام داشت در این اجلاس شرکت کند.

وی افزود: سفر زاهدی به اردن در همین راستا بود البته پیش از انجام سفر بدلیل پروتکل‌هایی که وجود دارد از کشور برگزار کننده خواسته شده بود تا نام کشور ایران در کنار اسرائیل به ترتیب حروف الفبا قرار نگیرد.

نماینده تهران با تاکید بر اینکه این موضوع شرط کشور ایران برای شرکت در این اجلاس بوده است، اظهار داشت: طرف اردنی قول داده بود که این اتفاق رخ ندهد اما در اتاق پذیرایی هنگامی که هیات ایرانی در آنجا حضور داشت، فردی که نه وزیر علوم او را می‌شناخته و نه نماینده وزیر خارجه،  نیز حضور می‌یابد و عکسی از این دو نفر گرفته می‌شود.

وی افزود: پس از پرس و جو مشخص می‌شود این فرد وزیر علوم رژیم صهیونیستی بوده است لذا زاهدی اتاق مذکور را ترک می‌کند.

زاکانی این حرکت رژیم صهیونیستی را یک سناریوسازی دانست که با قصد آسیب به جمهوری اسلامی ایران انجام شده است.

وی خاطرنشان ساخت: سایت جهان نیوز که خبری را در این خصوص منتشر کرده بود، پس از توضیحات وزیر سابق علوم، خبر خود را اصلاح کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet