انتخابات ریاست جمهوری
1397/07/03 16:32:00
سرویس سیاسی
صفاری نطنزی:

جمهوری اسلامی در زمان و مکان مناسب پاسخی کوبنده به تروریست ها می دهد

رییس کمیته سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:ایران مصمم است که تا پایان حیات منحوص تروریست‌ها مبارزات خودش را ادامه دهد و تروریست ها را از صحنه منطقه حذف کنند.
جمهوری اسلامی در زمان و مکان مناسب پاسخی کوبنده به تروریست ها می دهد رییس کمیته سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:ایران مصمم است که تا پایان حیات منحوص تروریست‌ها مبارزات خودش را ادامه دهد و تروریست ها را از صحنه منطقه حذف کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611108118021299.jpg جمهوری,اسلامی,در,زمان,و,مکان,مناسب,پاسخی,کوبنده,به,تروریست,ها,می,دهد Icana

مرتضی صفاری نطنزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت  با اشاره به حمله تروریستی اهواز گفت:حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز  واقعا به دنبال حرکت‌های کور تروریستی گروه‌های حامی تروریسم در منطقه است.

وی افزود:موضع‌گیری اماراتی‌ها و عربستانی ها به عبارت بهتر ائتلاف حامی تروریست در منطقه ادامه همان حرکت های گذشته است که در واقع شکست فاحش و جدی در سوریه و عراق خورده اند و الان در یمن حسابی به بن بست رسیده اند.

صفاری ادامه داد:طبیعی است که از روی درد و ناچاری مواضع این‌چنینی بگیرند.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی با یادآوری واکنش ضدایرانی مشاور ولیعهد ابوظبی درباره حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز تاکید کرد:موضع گیری و به عهده گرفتن مسئولیت ها توسط داعش و گروه الاحوازیه نشان دهنده آن است که مقام هایی از امارات،بحرین و عربستان از همان اول قافیه را باخته اند و از ترس اینکه عواقب این حرکت خصمانه متوجه این کشورها شود؛مواضعشان را جابجا کردند.

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر پاسخ قاطع و کوبنده جمهوری اسلامی به این حمله تروریستی،مطرح کرد:به طور طبیعی جمهوری اسلامی حق خود می‌داند که پاسخ لازم را در  زمان و مکان مناسب به آنها بدهد و حتما پاسخی جدی و قاطعانه  خواهد بود. 

صفاری نطنزی با اشاره به اینکه این کشورها در منطقه و در صحنه بین‌المللی جایگاهی ندارند،تصریح کرد:جمهوری اسلامی مصمم است که تا پایان حیات منحوص تروریست‌ها مبارزات خودش را ادامه دهد و این ها را از صحنه منطقه حذف کرده و از بین ببرد و در جهت حفظ صلح و آرامش در منطقه تلاش می‌کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم  ادامه داد: جمهوری اسلامی می تواند هم بطور مستقیم پاسخ به این حرکت را در مکان و زمان مناسب بدهد که در واقع حق قانونی ایران است و همینطور می تواند از مجامع بین‌المللی حمله تروریستی اهواز را پیگیری بکند.

رییس کمیته سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کشورهایی که  از این جریان تروریستی حمایت کردند باید پاسخگو بوده و مسئولیت خود را بپذیرند و همچنین گروه هایی که به صورت مستقیم در این حادثه درگیر بوده‌اند باید هزینه آن را بدهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet