آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
طباطبایی:

بازتاب ذخیره فرهنگی دفاع مقدس نیاز امروز جامعه است

سرویس فرهنگی
عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس تمرکز در داستان‌ها و جریان‌های دفاع مقدس و به گونه‌ای شناساندن و بازتاب ذخیره فرهنگی آن را نیاز امروز جامعه خواند.
سه‌شنبه 3 مهر 1397 ساعت 15:39
بازتاب ذخیره فرهنگی دفاع مقدس نیاز امروز جامعه است عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس تمرکز در داستان‌ها و جریان‌های دفاع مقدس و به گونه‌ای شناساندن و بازتاب ذخیره فرهنگی آن را نیاز امروز جامعه خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/201701103016335552.jpg بازتاب,ذخیره,فرهنگی,دفاع,مقدس,نیاز,امروز,جامعه,است Icana

سیدصادق طباطبایی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با یادآوری روند مطلوب تولید و ساخت فیلم‌های دفاع مقدسی، گفت: طی سال های اخیر فیلم‌ها و آثار باکیفیتی مانند (( چ  و شیار 143 )) ساخته شد بنابراین اینکه گفته می‌شود هر چه از دفاع مقدس فاصله می‌گیریم از کمیت و کیفیت آثار کاسته می‌شود به هیچ وجه مورد تایید نیست.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کتاب‌ها و رمان‌های منتشر شده در حوزه دفاع مقدس با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شده‌اند، افزود: اثری مانند (( دا )) یکی از آثار پرتیراژ و پرفروش در این زمینه بوده که با استقبال بسیار مناسبی روبرو شده است.

در ساخت و تولید آثار دفاع مقدس تنها بخشی اندکی از جلوه‌های زیبای معنوی، انسانی و الهی دفاع مقدس نشان داده می شود

وی با یادآوری اینکه در ساخت و تولید آثار دفاع مقدس تنها بخشی اندکی از جلوه‌های زیبای معنوی، انسانی و الهی دفاع مقدس نشان داده می شود، ادامه داد: هر چند با فراز و نشیب‌هایی در این حوزه مواجه شدیم اما تلاش‌ها برای خلق آثار تاثیرگذار و ارزشمند بسیار ستودنی است؛ البته باید از تمامی جلوه های دفاع مقدس در تولیدات استفاده شود.

کتاب های  دا و  وقتی مهتاب گم شد می توانند زمینه داستانی بسیاری از آثار سینمایی وسریال ها باشند

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: بی شک کتاب های بسیار ارزشمند نوشته شده در حوزه دفاع مقدس مانند (( دا )) و (( وقتی مهتاب گم شد ) می توانند زمینه داستانی بسیاری از آثار هنری باشند و از آنها برای خلق و تولید فیلم‌های باکیفیت بهره برد.

صحنه‌های بسیار زیبای دفاع مقدس هرگز تکراری نمی‌شوند

طباطبایی‌نژاد با تاکید بر اینکه صحنه‌های بسیار زیبای دفاع مقدس هرگز تکراری نمی‌شوند بلکه دقت و تمرکز ما در این حوزه اندک است، یادآور شد: تمرکز در داستان‌ها و جریان‌های دفاع مقدس و به گونه‌ای شناساندن و بازتاب ذخیره فرهنگی دفاع مقدس نیاز امروز جامعه است.

عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، افزود: اعماق ریشه‌های فرهنگی ما جوانه‌های بسیاری زیبایی در دفاع مقدس زد که بسیار ضروری است آنها را به درستی به مخاطبان نشان داد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر