هدر موبایل
1388/06/17 15:31:15
سرویس سیاسی
با توجه به رهنمودهای روز گذشته رهبرانقلاب:

ابوترابی:در معرفی وزراء قطعا تجدیدنظرخواهد شد

**ابوترابی‌فرد گفت: اگر دولت دهم به رهنمودهای مقام معظم رهبری توجه لازم را داشته باشد، قطعا در معرفی وزرای باقی مانده وزارتخانه‌ها تجدیدنظر می‌کنند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت ،محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس  در جمع خبرنگاران در مورد دلایل پس گرفتن نامه رییس جمهور در معرفی دو وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش و نیرو اظهار کرد: نامه رییس جمهور در معرفی وزرای پیشنهادی این دو وزارت خانه روز یک‌شنبه بعدازظهر دریافت شد و ما هم تصمیم گرفتیم در اولین جلسه رسمی یعنی امروز آن را اعلام وصول کنیم و براساس آیین‌نامه داخلی سه‌شنبه آینده در دستور کار مجلس باشد، اما امروز نامه‌ای مبنی بر استرداد نامه اول دریافت کردیم.

وی با بیان اینکه دلیل این مساله رهنمودها و تذکرهای راهگشای رهبری در دیدار با دولت است، افزود:انتظار جدی نمایندگان مردم این است که به سخنان ناخدای خدامحور انقلاب اسلامی توجه شود و رهنمودهای ایشان که با اشراف بر مسایل سیاسی و داخلی با بیش از 30 سال تجربه مدیریت کشور ارایه می‌شود مورد توجه آحاد دولتمردان، قوای سه گانه و نخبگان باشد.

ابوترابی‌فرد تصریح کرد: از این اقدام رییس جمهور در بازپس‌گیری نامه معرفی دو تن از وزرا تشکر می کنم و در عین حال از دولت می خواهم در معرفی سه وزیر باقی مانده نقطه نظرات رهبر معظم انقلاب را مدنظر قرار داده و چهره‌های مقبولی را معرفی کند که بتوانند زمینه ارتقای این سه وزارت خانه و به ویژه آموزش و پرورش را پدید آورند.

وی در مورد اینکه آیا تجدیدنظری در اسامی معرفی شده رییس جمهور صورت می‌گیرد یا خیر، گفت: بنده فکر می‌کنم، اگر به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در جلسه دولت دهم توجه شود قطعا تجدیدنظری اتفاق خواهد افتاد.

نایب رئیس مجلس ادامه داد: ما هم در مجلس با رای قاطع خود از این اقدام رییس جمهور استقبال می‌کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet