هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با توجه به رهنمودهای روز گذشته رهبرانقلاب:

ابوترابی:در معرفی وزراء قطعا تجدیدنظرخواهد شد

سرویس سیاسی
**ابوترابی‌فرد گفت: اگر دولت دهم به رهنمودهای مقام معظم رهبری توجه لازم را داشته باشد، قطعا در معرفی وزرای باقی مانده وزارتخانه‌ها تجدیدنظر می‌کنند.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388 ساعت 15:31

به گزارش خبرنگار خانه ملت ،محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس  در جمع خبرنگاران در مورد دلایل پس گرفتن نامه رییس جمهور در معرفی دو وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش و نیرو اظهار کرد: نامه رییس جمهور در معرفی وزرای پیشنهادی این دو وزارت خانه روز یک‌شنبه بعدازظهر دریافت شد و ما هم تصمیم گرفتیم در اولین جلسه رسمی یعنی امروز آن را اعلام وصول کنیم و براساس آیین‌نامه داخلی سه‌شنبه آینده در دستور کار مجلس باشد، اما امروز نامه‌ای مبنی بر استرداد نامه اول دریافت کردیم.

وی با بیان اینکه دلیل این مساله رهنمودها و تذکرهای راهگشای رهبری در دیدار با دولت است، افزود:انتظار جدی نمایندگان مردم این است که به سخنان ناخدای خدامحور انقلاب اسلامی توجه شود و رهنمودهای ایشان که با اشراف بر مسایل سیاسی و داخلی با بیش از 30 سال تجربه مدیریت کشور ارایه می‌شود مورد توجه آحاد دولتمردان، قوای سه گانه و نخبگان باشد.

ابوترابی‌فرد تصریح کرد: از این اقدام رییس جمهور در بازپس‌گیری نامه معرفی دو تن از وزرا تشکر می کنم و در عین حال از دولت می خواهم در معرفی سه وزیر باقی مانده نقطه نظرات رهبر معظم انقلاب را مدنظر قرار داده و چهره‌های مقبولی را معرفی کند که بتوانند زمینه ارتقای این سه وزارت خانه و به ویژه آموزش و پرورش را پدید آورند.

وی در مورد اینکه آیا تجدیدنظری در اسامی معرفی شده رییس جمهور صورت می‌گیرد یا خیر، گفت: بنده فکر می‌کنم، اگر به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در جلسه دولت دهم توجه شود قطعا تجدیدنظری اتفاق خواهد افتاد.

نایب رئیس مجلس ادامه داد: ما هم در مجلس با رای قاطع خود از این اقدام رییس جمهور استقبال می‌کنیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000