خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/07/03 19:04:43
سرویس اقتصادی
پوربافرانی در تشریح نشست تولید و اشتغال:

45 درصد بودجه کشور محقق شد

عضو هیئت رئیسه فراکسیون تولید و اشتغال مجلس از تخصیص ۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به اشتغال پایدار روستایی خبر داد.
45 درصد بودجه کشور محقق شد عضو هیئت رئیسه فراکسیون تولید و اشتغال مجلس از تخصیص 6 هزار و 400 میلیارد تومان تسهیلات به اشتغال پایدار روستایی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608108356491550.jpg 45,درصد,بودجه,کشور,محقق,شد Icana

عباسعلی پوربافرانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه نشست فراکسیون تولید و اشتغال در محل سازمان برنامه و بودجه تشکیل شد، گفت: در این نشست که به میزبانی محمدباقر نوبخت برگزار شد، مباحث تولید و اشتغال در سال 97 مورد بررسی قرار گرفت و اعضای فراکسیون موانع و بروکراسی مازاد را به اطلاع رئیس سازمان برنامه و بودجه رساندند.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون تولید و اشتغال مجلس ادامه داد: نمایندگان به مشکلات بانکی و تأثیر وضعیت حوزه ارز و نوسانات آن بر تولید و اشتغال نیز تأکید کردند.

نماینده مردم نائین در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: نوبخت از وضعیت بودجه کشور گزارشی ارائه کرد که بر اساس آن 45 درصد بودجه کشور محقق شده است.

وی گفت: از تسهیلاتی که باید در اختیار اشتغال پایدار قرار می‌گرفت از منابع صندوق توسعه ملی و بانک‌ها 6 هزار و 400 میلیارد تومان اختصاص یافت که برای 5 هزار میلیارد تومان آن قرارداد منعقد و 3 هزار و 800 میلیارد تومان پرداخت شده است.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون تولید و اشتغال عنوان کرد: مرحله دوم پرداخت تسهیلات 1.5 میلیارد دلاری اشتغال پایدار روستایی در سامانه پیگیری می‌شود و نیاز نیست برای آن آغازی اتفاق بیفتد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet