هدر موبایل
1397/07/04 10:35:24
سرویس اقتصادی
داداشی:

اتخاذ سیاست های اصولی در زمینه مسکن باعث رونق بازار در این عرصه خواهد شد

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس معتقد است: اتخاذ سیاست های اصولی و منطقی در زمینه مسکن در شهرهایی چون تهران و کلان شهرها باعث رونق بازار در این عرصه خواهد شد.
اتخاذ سیاست های اصولی در زمینه مسکن باعث رونق بازار در این عرصه خواهد شد عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس معتقد است: اتخاذ سیاست های اصولی و منطقی در زمینه مسکن در شهرهایی چون تهران و کلان شهرها باعث رونق بازار در این عرصه خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201805101645961234.jpg اتخاذ,سیاست,های,اصولی,در,زمینه,مسکن,باعث,رونق,بازار,در,این,عرصه,خواهد,شد Icana

ولی داداشی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه اگر سیات گذاری ها در بازار مسکن تصحیح نشود بازخورد منفی در پی خواهد داشت، تصریح کرد: امروز یکی از مشکلات جدی مردم در کشور، مشکل تامین مسکن است و دولت باید برنامه ای تدوین کند که در پی آن معضل خرید خانه و یا تامین مسکن برای اقشار کم درآمد و افراد و جوانانی که به تازگی تشکیل خانواده داده اند، به حداقل برسد.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، درباره اختصاص تسهیلات بانکی 300 میلیونی به متقاضیان مسکن گفت: این طرح زمانی می تواند تاثیر مثبت در التهاب بازار مسکن داشته باشد که نرخ سود بانکی برای بازپرداخت اقساط تسهیلات کمتر از 18 درصد باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: در صورتی که قرار باشد متقاضیان تسهیلات، اقساط خود را با نرخی بالاتر از 18 درصد به بانک ها پرداخت کنند، باید مبلغ بسیار بیشتری به بانک ها بازگردانند که به نظرم اتفاق درست و مناسبی نیست و در این صورت این اقدام نمی تواند رونق را به بازار مسکن بازگرداند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet