خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/07/04 10:50:00
سرویس سیاسی
کاظم نسب مطرح کرد:

جلسه نمایندگان خوزستان با رئیس‌جمهور درباره وضعیت امنیتی استان

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان، گفت: نمایندگان استان از طریق معاون پارلمانی رئیس جمهور پیگیر برگزاری نشستی پیرامون حادثه تروریستی اهواز و وضعیت امنیتی این منطقه هستند.
جلسه نمایندگان خوزستان با رئیس‌جمهور درباره وضعیت امنیتی استان عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان، گفت: نمایندگان استان از طریق معاون پارلمانی رئیس جمهور پیگیر برگزاری نشستی پیرامون حادثه تروریستی اهواز و وضعیت امنیتی این منطقه هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608102493856724.jpg جلسه,نمایندگان,خوزستان,با,رئیس‌جمهور,درباره,وضعیت,امنیتی,استان Icana

جواد کاظم نسب الباجی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به حادثه اخیر تروریستی در اهواز، گفت: آقای امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور پیگیر برگزاری جلسه‌ نمایندگان استان خوزستان با اقای رئیس‌جمهور هستند تا در این نشست همه ابعاد مشکلات و مسائل امنیتی خوزستان را تبیین کنیم.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این نشست به احتمال بعد از سفر آقای روحانی از نیویورک برگزار خواهد، امیدواریم در این جلسه تصمصم قاطعی برای رفع مسائل امنیتی این استان اتخاذ شود.

وی افزود: هم اکنون وضعیت امنیتی به قبل بازگشته است و مشکل امنیتی در حال حاضر وجود ندارد اما با توجه به اینکه داعش در همه کشورها دست به اقدامات تروریستی زده و در ایران هم تلاش بسیاری برای نفوذ کرده است، جلوگیری از اقدامات داعش لازم و ضروری است.

عضو مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: با توجه به اسناد و مدارک موجود این اقدام تروریستی از سوی گروهک داعش هدایت شده بود کما اینکه گروهک تروریستی الحوازیه هم تکذیب کرد. تروریست‌ها نیز همه به قتل رسیدند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet