هدر موبایل
1388/06/17 15:34:00
سرویس سیاسی
سروری تاکید کرد:

پیگیری وضعیت بازداشت شدگان ادامه دارد

**رییس کمیته ویژه مجلس برای بررسی وضعیت بازداشت‌شدگان اخیر گفت: کارها در مورد پیگیری مسایل بازداشت شدگان کماکان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت ، پرویز سروری نماینده تهران در مورد وضعیت بازداشت‌شدگان اخیر در جمع خبرنگاران گفت: کارها در مورد پیگیری مسایل بازداشت شدگان کماکان ادامه دارد. ما به هر زندانی که می‌رویم لیستی از آزادشدگان را تهیه کرده و با آنها مصاحبه می‌کنیم.

وی افزود: ما بر این مساله تاکید داریم که رسانه‌ای کردن ماجرا، اصل ماجرا را به جای این که به سمت ریشه‌یابی ببرد به سمت رسانه‌ ها سوق می‌دهد.

رییس کمیته ویژه مجلس برای بررسی وضعیت بازداشت‌شدگان اخیر در مورد آمار دقیق بازداشت شدگان اظهار داشت: آمار دقیق آنها را گرفتیم، اما هم اکنون چیزی در ذهنم نیست که بگویم.

سروری در مورد برخی لیست‌های ارایه شده که مشخصات کامل در آنها موجود نیست، گفت: به ما لیست 69 نفر را داده‌اند که ما از آنها اسم پدر را نیز خواسته‌ایم تا بتوانیم شناسایی کنیم، چرا که افراد با نام‌های مشابه فراوان است اما هنوز به درخواست ما جواب نداده‌اند.

وی اضافه کرد: بر روی لیست کار می‌کنیم اما این کار بسیار سخت است. ولی اگر اسم پدر را به ما بدهند می‌توانیم سریع‌تر بررسی کنیم و جواب دهیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet