هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

شرایط خروج کالاهای وارداتی تجمیع شده مشخص شد

سرویس صحن
نمایندگان مردم در خانه ملت نحوه خروج کالاهای وارداتی تجمیع شده را تعیین کردند.
چهارشنبه 4 مهر 1397 ساعت 10:06
شرایط خروج کالاهای وارداتی تجمیع شده مشخص شد نمایندگان مردم در خانه ملت نحوه خروج کالاهای وارداتی تجمیع شده را تعیین کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201706103726222509.jpg شرایط,خروج,کالاهای,وارداتی,تجمیع,شده,مشخص,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 4 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به گزارش کمیسیون اقتصادی درباره لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با ماده(14) این لایحه با 132 رأی موافق، 6 رأی مخالف و 8 رأی ممتنع از مجموع 218 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

در ماده (14) آمده است: بند (ح) ماده (2) قانون به شرح زیر اصلاح می شود: خروج کالاهای وارداتی تجمیع شده مشمول تسهیلات قانون ساماندهی مبادلات مرزی از استان مرزی بدون رعایت تشریفات قانونی یا تجمیع تجاری این کالاها یا تجمیع تجاری کالاهای مسافری.

همچنین نمایندگان با حذف بند (خ) ماده 2 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با 145 رأی موافق، 5 رأی مخالف و 4 رأی ممتنع از مجموع 216 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

در این بند آمده بود که ورود، خروج، خرید، فروش و حواله ارز بدون رعایت ضوابط تعیینی توسط دولت و بدون مجوزهای لازم از بانک مرکزی انجام می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000