هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی نیکو در تذکر شفاهی:

اختیارات لازم به مدیران شهرستانی داده شود

سرویس صحن
نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس گفت: اختیارات لازم به مدیران شهرستانی داده شود و اعتبارات مربوط به آنها تنظیم گردد.
چهارشنبه 4 مهر 1397 ساعت 12:41
اختیارات لازم به مدیران شهرستانی داده شود نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس گفت: اختیارات لازم به مدیران شهرستانی داده شود و اعتبارات مربوط به آنها تنظیم گردد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103662099225.jpg اختیارات,لازم,به,مدیران,شهرستانی,داده,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، قاسم میرزایی نیکو در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 4 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود اظهار داشت: گواهی می‌دهم که بهار سرسبز نگهبان و حافظ مردم و مایه عزت و سرافراز اسلام است، کجایید ای شهیدان خدایی، با یاد شهیدان به ویژه شهیدان حادثه تروریستی جانسوز اهواز.

نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حضرات هیئت دولت روی سخن من با شما است، این زمان و شرایط خاص را چگونه می‌گذراند، فکر نمی‌کنید شما هم مانند جناب روحانی منفعل شده، نمی‌توانید و یا نمی‌خواهید کاری از دستتان بربیاید. در این پیچ تاریخی عدم توجه به مسائل مردم و صحبت نکردن، در بین مردم نبودن و موتور محرکه دولت را راه نینداختن ورق تاریخ نوشتار بد و نامفهومی را از شما تصویر می‌کند.

وی اضافه کرد: جناب آقای اردکانیان بحث و مسائل آب از اولویت‌های شما است به ویژه مدیریت آب آشامیدنی آن هم آب آشامیدنی روستاها که گرفتاری‌های زیادی را در منطقه ما ایجاد کرده، یک نمونه آن روستای وادان است که با مدیریت‌های منطقه‌ای، تلاش‌های بسیاری در رفع مشکل آنها کردیم اما بروکراسی اداری قدرت تحرک را کند کرده و نیاز است شما دست آنها را باز و اختیارات لازم را به شهرستان‌ها و مدیران شهرستانی بدهید و اعتبارات مربوطه را تنظیم کنید.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: آقای قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دستورات متعدد شما را در مورد بیمارستان فیروزکوه، دماوند، آبسرد و رودهن نگاه می‌کنم، خودم تأسف می خورم اما متأسفانه این همه دستورات دچار وقفه و در پیچ و خم اداری باقی مانده است لذا لازم است در این خصوص مواردی را مد نظر قرار دهید./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000