پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/07/24 10:51:55
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:

رییس جمهور از زنان، برای سمت وزیری استفاده کنند

ذوالقدر گفت: مرد بودن ملاک وزیر بودن نیست و رییس جمهور می تواند از بانوانی که در این عرصه از تجربه و سابقه خوبی برخوردارند استفاده کنند.
رییس جمهور از زنان، برای سمت وزیری استفاده کنند ذوالقدر گفت: مرد بودن ملاک وزیر بودن نیست و رییس جمهور می تواند از بانوانی که در این عرصه از تجربه و سابقه خوبی برخوردارند استفاده کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201712100208362775.jpg رییس,جمهور,از,زنان،,برای,سمت,وزیری,استفاده,کنند Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ در خصوص ویژگی های وزرای کار و اقتصاد با بیان اینکه این 2  وزارتخانه در شرایط فعلی از حساسیت بالایی برخوردارند افزود:کسی که توانایی و صلاحیت را داشته باشد و همچنین  شایستگی این جایگاه را داشته باشد باید انتخاب شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: وزارت کار و همچنین وزارت اقتصاد دو وزارتخانه بزرگ  با حوزه و زیرمجموعه های گسترده هستند که می توانند مکمل هم برای بهبود شرایط اقتصادی فعلی باشند.

اساتید با رزومه خوب باید وزیر شوند

وی تصریح کرد:درخواست ما از رییس جمهور محترم این است؛ اساتیدی که مدیر و مدبر با رزومه خوب باشد و همچنین بتواند برنامه و طرح های خوب برای برون رفت از وضعیت فعلی  ارائه دهد را انتخاب کنند.

نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات و اسلامشهر با تاکید بر لزوم جوان بودن وزیری که قرار است انتخاب شود افزود: مرد بودن ملاک وزیر بودن نیست و رییس جمهور می تواند از بانوانی که در این عرصه از تجربه و سابقه خوبی برخوردارند استفاده کنند.

نبود زن در کابینه حس می شود

ذوالقدر؛ خلا، نبود زن در کابینه را موضوع مهم دانست و ادامه داد: بانوان در حوزه اقتصادی کارنامه خوبی داشته و می شود از فرصت خانم ها و به ویژه جوانانی که از بدنه وزارت کار و اقتصاد هستند نیز استفاده شود.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet