هدر موبایل
1397/07/07 08:19:00
سرویس فرهنگی
طباطبایی‌نژاد:

خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس تاثیری در روند تحقیق و تفحص ندارد

رییس کمیته تحقیق و تفحص از باشگاه‌های فرهنگی ورزشی وزارت ورزش و جوانان می‌گوید تصمیم وزارت ورزش مبنی بر خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس، تاثیری در روند تحقیق و تفحص نخواهد داشت.
خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس تاثیری در روند تحقیق و تفحص ندارد رییس کمیته تحقیق و تفحص از باشگاه‌های فرهنگی ورزشی وزارت ورزش و جوانان می‌گوید تصمیم وزارت ورزش مبنی بر خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس، تاثیری در روند تحقیق و تفحص نخواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201701103016335552.jpg خصوصی,سازی,استقلال,و,پرسپولیس,تاثیری,در,روند,تحقیق,و,تفحص,ندارد Icana

سیدصادق طباطبایی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشارهبه نامه وزیر ورزش به وزارت امور اقتصادی و دارایی مبنی بر خصوصی سازی سرخآبی‌ها گفت: طبق قانون باید خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس پیشتر صورت می‌گرفت و اتفاقا انجام نشدن آن مورد سوال هم بود که چرا در این کار تاخیر ایجاد شده و نسبت به واگذاری آنها به بخش خصوصی اقدام نمی‌شود.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی درباره تاثیر این نامه بر روند تحقیق و تفحص از باشگاه‌های فرهنگی ورزشی وزارت ورزش و جوانان افزود: تصمیمات کنونی و حتی خصوصی سازی، تاثیری در روند تحقیق و تفحص ایجاد نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

جعفرپور: راستی آزمایی صورتهای مالی استقلال و پرسپولیس آغاز شده است

سعیدی مطرح کرد: واگذاری موفق تراکتورسازی الگویی برای سرخآبی‌ها

مسعودی مطرح کرد: استقبال وزیر ورزش از تحقیق و تفحص مجلس از سرخآبی‌ها

عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس جزو سوالات و محورهای تحقیق و تفحص نیست، ادامه داد: تحقیق و تفحص از منابع و مصارف و هزینه‌ها، جریمه‌های بین‌المللی و انتصاباتی که در 10 سال گذشته تاکنون انجام شده، محور کار است.

دعوت از مدیران عامل استقلال و پرسپولیس برای ارائه توضیحات

وی درباره وضعیت کار کمیته تحقیق و تفحص از باشگاه‌های فرهنگی ورزشی وزارت ورزش و جوانان نیز توضیح داد: بعد از استقرار هیئت تحقیق و تفحص و انتخاب هیئت رئیسه، جلسات متعددی برگزار و پرونده‌هایی از هر دو باشگاه اخذ شده است.

طباطبایی‌نژاد با بیان اینکه همچنین در جریان تحقیق و تفحص از رؤسای باشگاه‌ها برای ارائه توضیحات دعوت خواهد شد، گفت: ممکن است گروهی را در محل دو باشگاه مستقر کنیم تا اتفاقات رخ‌داده در هر دو باشگاه در 10 سال گذشته را بررسی کنند و قاعدتا با مدیران عامل آنها نیز جلساتی خواهیم داشت.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ به گفته رئیس سازمان خصوصی سازی، وزیر ورزش با ارسال نامهای به وزارت اقتصاد و امور دارایی، خصوصیسازی پرسپولیس و استقلال را در دستور کار قرار داده است. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet